З Володимирської громади передали квадрокоптери для військових 14 бригади
Опубліковано Юлія Гордієнко-... 22/10/2025 - 12:27Днями Володимирська громада передала бійцям 14 бригади чергову допомогу.
Про це повідомив голова громади Ігор Пальонка.
Днями Володимирська громада передала бійцям 14 бригади чергову допомогу.
Про це повідомив голова громади Ігор Пальонка.
Починаючи з 17-го жовтня у Володимирській громаді розпочали опалювальний сезон для населення.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці громади.
У гарнізонному храмі Волинського прикордонного загону – церкві Великомученика Юрія Переможця – відбулася заупокійна літія за військовослужбовцями Державної прикордонної служби України, які віддали своє життя, захищаючи незалежність і територіальну цілісність нашої держави.
Минулого тижня, під головуванням першого заступника міського голови міста Володимир Ярослава Матвійчука, відбулось засідання Ради безбар’єрності.
Пишуть на офіційному сайті міста.
12-го жовтня Володимир прощатиметься зі своїм Захисником Петром Бондарєвим.
О 12:20 кортеж вирушить з моргу додому військовослужбовця вулицями: Шпитальна-Ковельська-Незвлежності-Сагайдачного,7, повідомляє мер міста Ігор Пальонка.
10-го жовтня навіть небо плакало, проводжаючи в останню земну дорогу юного 22-річного Захисника Ігоря Новицького з Володимира, який віддав своє молоде життя за мирне майбутнє України.
У Володимир-Волинській громаді, в рамках діяльності проєкту, який реалізовує МВС спільно з ДСНС, розпочав діяльність ще один офіцер-рятувальник громади Олександр Лавренюк.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці громади.
На 93-му році життя відійшла у вічність почесна жителька Володимирської громади Наталія Грабарчук.
Це надзвичайно велика втрата для міста Володимир та Волині, повідомив Ігор Пальонка.
4-го жовтня відбудеться чемпіонат Волинської області з риболовного спорту серед ветеранів війни з нагоди Дня захисників і захисниць України.
Внаслідок погіршення стану здоров’я, перестало битися серце військовослужбовця з Володимирської громади Сергія Карабася, який на той час перебував вдома.
Про це повідомив очільник громади Ігор Пальонка.