Діти з Володимирської громади повернулися з канікул у Литві
Опубліковано Юлія Гордієнко-... 26/08/2025 - 21:41У Володимир повернулися 26 дітей учасників бойових дій, які з 18-го по 24-те серпня відпочивали в литовському місті-побратимі Расейняй.
У Володимир повернулися 26 дітей учасників бойових дій, які з 18-го по 24-те серпня відпочивали в литовському місті-побратимі Расейняй.
Масштабну акцію до 34-ї річниці Незалежності України планує провести ініціативна група проєкту «Ланцюг єдності». Мешканців Володимирської громади закликають долучитися.
Про цне повідомляють на фейсбук-сторінці громади.
Вартість водопостачання та водовідведення у Володимирській громаді зросте. Зміни обумовлені зростанням вартості електроенергії та її частки у собівартості послуг.
Про це повідомляють на сайті міста.
У Володимирській громаді розпочалося онлайн-голосування за переможців конкурсу «Підприємець року 2025». Жителі громади можуть обрати найкращих підприємців року у різних номінаціях – від молодіжних і креативних бізнесів до тих, що стабільно працюють, допомагають фронту чи реалізують соціальні ініціативи. Голосування триватиме до 31-го серпня.
У парку «Княжий», що у селі Заріччя, працівники комунального підприємства «Полігон» виявили нові випадки псування майна громади. Лавки вкотре вкрилися написами та нецензурними словами.
8-го серпня, на запрошення міста-партнера Расейняй (Литовська Республіка), 26 дітей учасників бойових дій із Володимирської громади вирушили на відпочинок до літнього табору.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці міста Володимир.
17-го серпня Володимирська громада проводитиме в останню земну дорогу полеглого Захисника Віталія Піщанського.
Про це повідомляє очільник громади Ігор Пальонка.
О 12.45 мешканців просять сформувати коридор шани від моргу вулицями Шпитальна – Ковельська – до Храму Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, де о 13.00 розпочнеться заупокійна служба.
15-го серпня Володимирська громада прощатиметься з полеглим Захисником Павлом Кущаком.
О 10.00 кортеж “На щиті” вирушить від моргу до рідного дому Героя на вулицю Карпенка Карого, де о 10.20 відбудеться прощання, повідомив міський голова Ігор Пальонка.
КП «Полігон» звернулося до всіх власників нерухомості у Володимирській громаді з терміновим повідомленням щодо нарахування абонентської плати за вивіз сміття.
Участь жителів Володимир-Волинської громади допоможе сформувати реальну картину доступного середовища для кожного – зокрема, для людей з інвалідністю, батьків із візками та літніх людей.
Про це повідомили на сайті міської ради.