Гості з німецького Цвікау відвідали Володимирську громаду та вшанували пам'ять захисників
Опубліковано Юлія Гордієнко-... 27/05/2025 - 15:33Делегація з міста Цвікау на минулому тижні відвідала Володимир-Волинську громаду.
Делегація з міста Цвікау на минулому тижні відвідала Володимир-Волинську громаду.
У Володимирській громаді запланували поточний (ямковий) ремонт вулично-дорожньої мережі з асфальтобетонним покриттям. Також у Володимирі проведуть поточний ремонт частини тротуару однієї з вулиць.
Торги для пошуку підрядників оголосило управління інфраструктури виконавчого комітету Володимирської міської ради. Пропозиції учасників приймають до 29 травня.
Мешканці Володимирського району продовжують активно декларувати зброю у поліції, що дозволяє їм законно зберігати її під час дії воєнного стану. Від початку кампанії на облік вже поставлено 30 одиниць вогнепальної зброї та понад дві сотні набоїв. Правоохоронці нагадують: добровільна декларація звільняє від кримінальної відповідальності.
Володимир-Волинська громада 23 травня провела в останню дорогу свого мужнього земляка – військовослужбовця Дмитра Олівка, який віддав життя, захищаючи Україну.
23-го травня у Володимир на щиті повертається Герой Димитро Олівка. О 10:40 кортеж вирушить із моргу до Храму святих Віри, Надії, Любові та їх матері Софії, де об 11:00 відбудеться поховання Героя.
Протягом останніх днів делегації з міста Володимир відвідали партнерів у Республіці Польща.
18-го травня в лікарні у Києві помер 32-річний військовослужбовець Олівко Дмитро Антонович з Володимирської громади.
Про це повідомляє голова громади Ігор Пальонка.
Життя Захисника обірвалося під час лікування травм, отриманих внаслідок виконання бойового завдання в Сумській області.
Мешканка села Володимирської громади спробувала відтворити відоме зображення – шпалери Windows XP. Як розповіла дівчина, фото зроблене у селі Ласків.
Пише інтернет-видання "Буг".
На 48-й черговій сесії Володимирської міської ради депутати ухвалили важливе рішення щодо фінансової підтримки сил оборони України.
На Волині суд оштрафував жінку, бо її неповнолітній син їздив на незареєстрованому мотоциклі. Ба більше, у юнака ще й не було посвідчення водія.
Про це вказано у постанові Володимирського міського суду.