Володимирська громада підписала Меморандум про співробітництво з санаторієм «Лісова пісня»
Опубліковано Юлія Гордієнко-... 16/12/2025 - 16:36Міський голова Володимира Ігор Пальонка підписав меморандум про співпрацю із санаторієм «Лісова пісня» для оздоровлення та реабілітації наших захисників.
Про це інформують у Володимирській міськраді.










