Студенти педагогічного коледжу проникли в таємниці майбутньої професії завдяки екскурсії до Луцька

Студенти педагогічного коледжу проникли в таємниці майбутньої професії завдяки екскурсії до Луцька
Студенти педагогічного коледжу проникли в таємниці майбутньої професії завдяки екскурсії до Луцька

Нещодавно студенти 3-Р та 4-Р спеціальності 029"Інформаційна, бібліотечна та архівна справа" разом із викладачами  Нелею Просовою Нелею, Ольгою Подворнюк та Наталією Поліщук подорожували крізь час і знання, збагачуючись  унікальним досвідом. Розпочали шлях на історичному факультеті Волинського національного університету імені Лесі Українки, де відчули не тільки вагу минулого, але й можливість здобуття вищої освіти, що розкриває нові можливості перед студентами. Далі туристи-діловоди вирушили у незабутню експедицію до Державного архіву Волинської області. Це було захоплююче занурення у світ, де історія оживає через цінні документи. Ця  вражаюча екскурсія розкрила перед ними таємниці діловодства в різні епохи. Екскурсанти мали унікальну можливість роздивитися метричні книги, в яких зберігаються важливі події життя відомих особистостей, погортати стародруки та біблії. Також мали нагоду побувати у найбільшій книгозбірні у Волинській області

 Лабіринти бібліотеки розкрили перед діловодами нові перспективи  майбутньої професії. Враження від вивчення та роботи в цьому визначеному центрі знань — неперевершені. Пригоди студентів спеціальності 029 "Інформаційна, бібліотечна та архівна справа" продовжились у замку Любарта – візитівці Волині! На території замку, де кожен камінь несе історію, занурились в атмосферу минулого. Ще одна локація, яку відвідали -  музей книги – стало  місцем поклоніння! Вражаюча колекція, що розповідає про епохи і зміни у світовому слові. Студенти не тільки вивчали історію, але й самі стали її частиною, перебуваючи в цьому чарівному місці. Своїми враженнями молоді дослідники поділилися з кореспондентом.

Олександра Ткачук:  Поїздка в Луцьк була дуже цікавою та пізнавальною для мене, особливо сподобалась бібліотека імені Олени Пчілки. Вона велика, простора, гарна, має привітний персонал та дуже багато книг.

Софія Оксентюк:  Враження від поїздки досі переповнюють мене! Я вже декілька разів булау Луцьку, але мені все одно не вистачає слів, щоб передати свої відчуття! Програма була дуже насиченою, ми побували в багатьох місця. Найбільше з усіх станцій, в яких ми побували, мені сподобалась Бібліотека ім. Олени Пчілки. Там нам провели ну дуже цікаву екскурсію і навіть показали найменшу книгу, яка є в їхньому фонді. Екскурсію ми закінчили замком Любарта і Старим містом, де ми трохи більше поринули і дізналися про їх таємниці. Мені все ну дуже сподобалось.

Ілона Подвернюк: Поїздка з групою була дуже цікава, ми були в бібліотеці ім. Олені Пчілки. В бібліотеці нам показали найменшу і найбільшу книгу, бібліотека велика і дуже гарна, мені дуже сподобалось. Також ми були в замку Любарта і відвідали будинок Химер

Ольга Дорецька:  Безмежно вдячна екскурсоводам, викладачам за чудово проведений час у місті Луцьк . Ми побували у чудовій Бібліотеці ім. Олени Пчілки де нам показали найбільшу та найменшу книгу , також нас провели до Державного архіву Волинської області, де нам розповіли багато цікавого про нашу майбутню професію . Наша група також побувала у Волинському національному університеті імені Лесі Українки - приємні викладачі , цікава інформація про університет для майбутнього вступу до нього . Для нас був виділений вільний час, ми сходили у Макдональдс , смачно поїли , походили по Порт-Сіті і продовжили далі екскурсію . Наступною нашою зупинкою був Замок Люберта ,де нам розповідали історію про Святого Миколая. Незабутні враження залишаться з нами на довго.

Валерія Яцій: У нас була захоплююча екскурсія! Нас познайомили з цікавими місцями у місті Луцьк. В Волинському університеті імені Лесі Українки ми почули важливу інформацію щодо вступу. Найбільше мені сподобався похід до бібліотеки імені Олени Пчілки. Дякую за круту організацію екскурсії, позитивний настрій і незабутні враження!

Яна Михайлович :  Поїздка була захопливою. Зі мною були мені близькі люди. Мені дуже сподобалось побувати в бібліотеці, там дуже просторо та гарно. Нам показували різновид вид книг та їхній архів. В державному архіві нас багато навчили та надали нам нову інформацію яка знадобиться нам в майбутньому. Їхня історія була просто захоплива! Ще ми побували в університеті Лесі Українки та нам надали інформацію щодо навчання та і привернули нашу увагу, що тепер цей університет стоїть на першому місці в який я хочу поступити. Після довгої екскурсії ми перекусили в порт сіті та поїхали в замок Любарта та взнали більше за історію Волині. Біля замка находиться будинок химер, де живе син скульптора, на їхній території та за межами дуже багато скульптур, вони скрізь(на даху, стінки, підлога, загорожа і інше). Дивлячись на цей будинок, у мене  захоплював дух. Мені ця поїзда запам’ятається на довго і буде спогадом, яким я зможу поділитись з іншими.

Олег Костюк: Неймовірна екскурсія! Для мене, як майбутнього діловода, відвідування осередків саме діловодської діяльності відчувається якось особливо. Ця атмосфера: в бібліотеці - книг і інформації, в архівах - древнього паперу і історії, дає розуміння, що діловодство - це не тільки робота в офісі з нудними горами паперів, а й справді в деякій мірі мистецтво. І завершальний етап поїздки, як і будь-якої екскурсії до Луцька - це, звісно, Високий замок, який навіть описати складно, це треба бачити. Однозначно рекомендую!

 Катерина Дорецька:  Насправді поїздка була дуже цікава, екскурсовод просто супер. Ми відвідали обласний архів, університет Лесі Українки, бібліотеку Олени Пчілки, замок Люберта а також будинок Химер. Найбільше мені сподобався будинок Химер. Обнесений будинок кам'яною огорожею, зовні якої також розташовано низку скульптур. Головна з них — скульптура Мадонни з немовлям, яка стоїть на самому березі Стиру. Наша група була під враженнями цілий вечір.

Анжела Щерба: Мені дуже-дуже сподобалось поїздка,вона була цікавою та захоплюючою! В архіві нам показували дуже багато давніх документів. У мене залишились круті емоції та позитивні враження!

 

Атоніна Булавіна м. Володимир

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: