У Володимирі студенти та педагоги педколеджу оранізували благодійний ярмарок

У Володимирі студенти та педагоги педколеджу оранізували благодійний ярмарок
У Володимирі студенти та педагоги педколеджу оранізували благодійний ярмарок

У  Центрі культурних послуг Володимира 25 квітня відбувся благодійний ярмарок, який організували і провели викладачі та студенти місцевого педагогічного фахового коледжу імені Агатангела Кримського.
У холі ЦКП розмістили столи з випічкою, усілякими наїдками, десертами, закрутками і напоями. Прикрасили свої торгові місця українськими народними та патріотичними атрибутами. Смаколики до ярмарку готували викладачі, студенти та їхні батьки. Пише видання Район.Володимир.
Мета заходу благородна і незмінна: «кримчани» запланували всі виручені кошти на ярмарку спрямувати на потреби ЗСУ.
На відкритті ярмарку директор коледжу Микола Савельєв подякував педагогам та студентам за активну участь у підготовці до цього благодійного заходу та у волонтерському русі, який бере початок в освітньому закладі ще з перших днів повномасштабного вторгнення Росії в Україну.
До благодійного ярмарку долучився і перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук, який є членом наглядової ради коледжу та його випускником.
«Педагогічний фаховий коледж – один із волонтерських центрів нашої громади, який не лише допомагає нашим захисникам, збираючи кошти, плетучи сітки та шиючи необхідні речі для військових, а й приймає людей, які втекли від охоплених війною міст та селищ. Бажаю сьогодні зібрати якомога більше коштів задля іще однієї хорошої справи», – зазначив Ярослав Анатолійович.
Навіть повітряна тривога не вплинула на перебіг благодійного заходу. Гості покидали ярмарок з повними торбинками та пакетиками. Кажуть, змогли придбати на ярмарку різноманітні смаколики, великодній декор, вироби хенд-мейд та інші цікавинки. А ще посмакували млинцями, які студентки смажили одразу на місці, взяли участь у святковій лотереї, послухали виступи студентів педколеджу, взяли участь у фотосесіях з песиком Патроном і Віркою Сердючкою.
За кілька годин після закінчення ярмарку директор педколеджу Микола Савельєв повідомив, що на потреби ЗСУ того дня вдалося зібрати майже 120 тисяч гривень.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: