Сестрам-прикордонницям з Волині, які закопали немовля, суд пом’якшив запобіжний захід

Сестрам-прикордонницям з Волині, які закопали немовля, суд пом’якшив запобіжний захід
Сестрам-прикордонницям з Волині, які закопали немовля, суд пом’якшив запобіжний захід

У місті Ковель відбулося чергове засідання суду над прикордонницями, яких обвинувачують у вчиненні особливо тяжкого злочину – вбивстві новонародженої здорової дитини. Домашній арешт суд замінив більш м’яким запобіжним заходом – особистим зобов’язанням.
Про це відомо з ухвали Ковельського міськрайонного суду від 10 серпня.
Ухвалою суду щодо обвинувачених застосували запобіжний захід у виді особистого зобов’язання терміном на 2 місяці (до 9 жовтня 2021 року включно).
Зокрема, обвинувачені повинні прибувати за кожною вимогою до суду,а також повідомляти суду про зміну місця проживання і роботи (служби).
Якщо вони не будуть виконувати покладені на них обов’язки, до них може бути застосований більш жорсткий запобіжний захід і на накладено грошове стягнення в розмірі від 0,25 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб до 2 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
Найбільш м’яким запобіжним заходом є особисте зобов’язання, а найбільш суворим – тримання під вартою (ч. 3 ст. 176 КПК України).
Нагадаємо, уродженка села Чорників, Володимир-Волинського району, яка працювала інспектором прикордонної служби, домовилася з сестрою зберігати у таємниці її вагітність. У них з’явилася ідея після фізіологічних пологів, заподіяти новонародженій дитині смерть, щоб приховати факт народження малюка.
Після “пологів”, які відбулися 29 липня 2019 року у туалеті на вулиці, породілля завдала дитині удар по лівій тім`яно-скроневій ділянці голови, внаслідок чого у малюка стався крововилив.
Сестра прикордонниці, загорнула живу, доношену, новонароджену дитину в поліетиленовий пакет чорного кольору і коврик та закопала на сусідній земельній ділянці, внаслідок чого дитина померла.
У разі доведення вини, підозрюваним – породіллі та її сестрі загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років або довічне позбавлення волі.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: