Птахофабрика у Володимирі прокоментувала обшуки правоохоронців

Птахофабрика у Володимирі прокоментувала обшуки правоохоронців
Птахофабрика у Володимирі прокоментувала обшуки правоохоронців

20-го вересня, посилаючись на ухвалу Подільського районного суду, правоохоронці провели обшуки на птахофабрики Володимира. На підприємстві заявляють, що діяльність птахофабрики була паралізована. Інформує видання БУГ.
Прес-служба птахофабрики заявляє, що всі дії правоохоронців є “спробою тиску на бізнес та незаконним вилученням коштів із каси підприємства, з метою перешкоджання господарській діяльності та позбавлення підприємства оборотних коштів”.
За версією правоохоронних органів, птахофабрика Володимира заволоділа бюджетними коштами під приводом дотації на розвиток тваринництва.
Далі подаємо відповідь прес-служби підприємства без змін:
“Щодо розвитку тваринництва, то фабрика здійснює і буде продовжувати здійснювати інвестиційну діяльність стосовно будівництва нових потужностей із залученням новітніх технологій та впровадження інноваційних рішень у вирощуванні та виробництві.
У 2020 році в повній відповідності до чинного законодавства птахофабрика інвестувала понад 120 млн гривень: збудувала нові виробничі потужності, здала їх в експлуатацію та отримала грошову компенсацію в розмірі 34 млн грн, яку ж відразу реінвестувала у 2021 році в нове будівництво.
У 2021 році інвестиції в будівництво склали понад 150 млн грн та були створені нові робочі місця, попри карантинні обмеження. …
Володимир-Волинська птахофабрика не залишить поза увагою незаконні дії правоохоронних органів та у встановленому законом порядку буде вимагати їх припинення.
Закликаємо не вплутувати підприємство в брудні політичні маніпуляції.“
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: