Податківці Волині продовжують зустрічатися з майбутніми бізнесменами

Податківці Волині продовжують зустрічатися з майбутніми бізнесменами
Податківці Волині продовжують зустрічатися з майбутніми бізнесменами

Як розпочати бізнес? - ключове питання зустрічі, яка відбулася за ініціативи Луцького міського центру зайнятості та Головного управління ДПС у Волинській області.
Багато молодих людей задумуються про свою справу. Відразу виникають питання: як почати, звідки взяти капітал, куди бігти, і що необхідно робити?
Реєстрація та вибір системи оподаткування це один з найбільш важливих питань старту.«Саме від нього залежить чистий прибуток.В Україні існує дві поширені організаційно – правові форми: підприємство (юридична особа) або підприємець (фізична особа). Вони різні. Кожна з них має переваги та недоліки», - зазначила завідувач сектору інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Волинській області Олена Нікотіна. 
Крім того, представник ГУ ДПС в області Олена Нікотінаознайомила присутніх про особливості проведення одноразового (спеціального) добровільного декларування.
Нагадаємо, що з 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2022 року кожен, хто отримував доходи, які були приховані від оподаткування, може скористатися правом на одноразове (спеціальне) добровільне декларування активів.
Детальну інформацію щодо активів, які підлягають декларуванню у рамках податкової амністії, можна отримати у тематичному банері на субсайті Головного управління ДПС у Волинській області та за номером телефону «гарячої» лінії (0332) 777-106, яка працює щосереди з 10.00 до 12.00.
Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: