У Ковелі податківці оштрафували магазин за не дотримання правил

Публікації

У Ковелі податківці оштрафували магазин за не дотримання правил
У Ковелі податківці оштрафували магазин за не дотримання правил

Працівниками ГУ ДПС у Волинській області 11 вересня проведено фактичну перевірку магазину роздрібної торгівлі алкогольними напоями в місті Ковелі. За результатами перевірки встановлено порушення на загальну суму 78,9 тис.грн., зокрема:
-непроведення розрахункової операції через РРО на загальну суму покупки 105 грн. та не видано розрахунковий документ встановленої форми;
-не забезпечено відповідності готівкових коштів на місці здійснення розрахункових операцій, зазначених в денному Х-звіті. Розбіжність становить 6,9тис.грн., і виникла за рахунок непроведення розрахункових операцій через РРО;
-встановлено порушення порядку ведення обліку товарних запасів за місцем їх реалізації на суму 39,1 тис.гривень.
Дані порушення виникли в результаті систематичного невідображення через РРО сум готівки за покупки алкогольних напоїв і води, в робочі, та особливо у вихідні дні, та реалізації даних товарів без документів (накладних на товар).
Звертаємо увагу платників податків, що здійснюють реалізацію підакцизних товарів, на обов’язок здійснювати такі операції виключно із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій з метою уникнення застосування до таких платників значних сум фінансових (штрафних) санкцій!
Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: