Після візиту у храм села Галинівка скандального священника Шарана прихильники ПЦУ хочуть провести інвентаризацію

4 жовтня у храмі села Галинівка Оваднівської ОТГ богослужіння здійснив священник Олексій Шаран, який «прославився» тим, що привітав Путіна у фейсбуці. Мешканці села, які є прихильниками ПЦУ, обурилися таким візитом Шарана в храмі. Опісля богослужіння, спеціально створена комісія планує провести у храмі інвентаризацію, тобто опис майна і матеріальних цінностей. 
Про це інформує інтернет-видання «Буг».

Як повідомили журналістам, 22 вересня відбулися установчі збори нової парафіяльної ради. Головою нової ради обрали Ярослава Тимчишина.
Він і розповів, що після візиту колишнього настоятеля планують провести в храмі інвентаризацію, щоб передати майно і матеріальні цінності новій парафіяльній раді. Проте наразі цього зробити не можуть, адже їх не пускають до вівтаря храму.

«Намагаємось проводити інвентаризацію майна, священник (отець Олексій Шаран, – ред.) перешкоджає, відштовхував адвоката, який допомагав нам юридично правильно все провести. Також священник каже, що ці збори не є правомірними, оскільки збори повинен збирати особисто він як настоятель храму, хоча статут, який зараз діє в храмі, передбачає і скликання зборів ініціативною групою, яка зареєструвалась і має таке відповідне право», – розповідає Тимчишин.

Журналісти спробували зв’язатися із пресслужбою Володимир-Волинської єпархії УПЦ, але там відповісти вони наразі не в силі. Офіційний коментар про візит Шарана в храм протоієрей Володимир Мацур обіцяв надати згодом. Також зазначив, що Шаран тимчасово відсторонений від здійснення богослужінь.
Ярославу Тимчишину секретар єпархії УПЦ повідомив, що Олексій Шаран від обов’язків відсторонений та не має права там здійснювати богослужіння. Також зазначив, що на його місце був призначений отець Юрій.

На місці події охорону порядку забезпечували правоохоронці.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: