Підсумки року, що минає, і плани на майбутнє були основною темою пресконференції міського голови для місцевих журналістів

Підсумки року, що минає, і плани на майбутнє були основною темою пресконференції міського голови для місцевих журналістів
Підсумки року, що минає, і плани на майбутнє були основною темою пресконференції міського голови для місцевих журналістів

Катання з гори біля Василівської церкви є небезпечним
Представників ЗМІ хвилювало питання щодо катання з гори біля Василівської церкви, яке є і небезпечним, і спричинює засміченість місцевості. Міський голова відповів, що гірка біля Василівської церкви є дуже зручним місцем для катання, але мешканці повинні поважати одне одного. Дано доручення КП «Полігон» поставити смітник. Оскільки діти виїжджають на проїжджу частину, буде створена робоча група, яка вивчатиме ситуацію. Також розваги дітей спричиняють дискомфорт жителям, які проживаютьмешкають у цьому районі. Ситуація буде вивчена і відповідні заходи будуть прийняті. 
Паралельно міський голова повідомив, що вже закуплені всі необхідні частини для облаштування катка. Днями, якщо дозволять погодні умови, планується заливання катка. Є підприємець, який займатиметься продажем ковзанів. Також плануються зміни у святковій програмі, про що буде повідомлено додатково. 
Які зміни відбудуться у закладах освіти
Насамперед усі заклади освіти забезпечені протипожежними засобами. Багато придбано ноутбуків, комп’ютерної техніки. У майбутньому планується перекриття даху в школі №3, утеплятимуть ЗДО №1. На ці роботи передбачені кошти в бюджеті. Надалі міська влада прислухатиметься до запитів директорів навчальних закладів. В основному школи забезпечені всім необхідним. 
Перейменування міста стало знаковою подією року
Напередодні брифінгу відбулася нарада очільника міста з представниками  міграційної служби, ЦНАПу, Пенсійного фонду, казначейства, соціальної політики. На нараді обговорювалися можливі проблеми, які виникнуть у громадян у зв’язку з тим, що з 31 грудня вступає в дію Постанова уряду України «Про перейменування міста Володимира-Волинського». Міська рада працює на випередження, передбачає всі проблеми, які виникнуть, відповідно проробляються розпорядження для всіх управлінь і відділів. Відрадно те, що офіційно перейменування міста відбудеться, згідно з указом Президента України, 28 липня, коли країна святкуватиме День Державності України. 
Також до знакових подій року Ігор Пальонка відніс перенесення інфекційного відділення. Це, за його словами, було складним кроком, оскільки громадяни міста демонстрували скептицизм. Але завдяки компромісу з ТМО та депутатським корпусом усе вдалося. Мешканці віднині будуть отримувати якісні послуги у відділенні, яке оснащене новим обладнанням. Задоволений і медичний персонал. 
Також подіями цьогоріч стали відкриття школи №7 і ремонт стадіону. 
Автостанцію перенесуть у район залізничного вокзалу
Згідно з Генеральним планом розвитку міста, автостанція буде перенесена в район залізничного вокзалу. Оскільки приміщення автостанції у приватній власності, перенесення є питанням часу. Будуть вестися перемовини із власниками будівлі. Передбачена вільна земельна ділянка в районі вокзалу, де буде нова автостанція. 
Із якими питаннями протягом року зверталися мешканці сіл
Громадяни міста найчастіше зверталися щодо надання матеріальної допомоги, переважно для придбання ліків. Також багато питань стосувалося житлово-комунального господарства. Дуже багато скарг було на адресу сімейних лікарів, а також висловлювалися невдоволення щодо медичного обслуговування. 
У сільській місцевості найбільше питань стосується якості доріг, вуличного освітлення, збору сміття. Транспорт у селах курсує нормально, але планується ще один маршрут. За допомогою німецьких партнерів відремонтовано клуб у селі Вощатин і встановлено дитячий майданчик. Заплановано водопровід у селі Суходоли на вулицях Шкільній та Степовій, а також водопровід між селами Суходоли і Ласків. 
Що передбачається в галузі розвитку туризму
 Найпершим у планах є закупівля самокатів для того, щоб туристи могли самі оглянути місто. Очікується завершення виготовлення документації стосовно валів  городища. Буде реалізовано створення ігрової зони в парку «Слов’янський», планується завершення ремонту історичного музею. 
Облаштування доріг буде пов’язане з реорганізацією дорожнього руху
На початку січня буде представлена схема реорганізації дорожнього руху. Вона  включає багато рекомендацій. Одним із головних завдань є організація кільцевого руху біля міської ради. План уже розглянутий у Міністерстві інфраструктури. А далі все плануватиметься залежно від бюджету та діяльності депутатів. 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: