Підсумки роботи КП “Володимиртепло” у 2023 році

Підсумки роботи КП “Володимиртепло” у 2023 році
Підсумки роботи КП “Володимиртепло” у 2023 році

Для КП «Володимиртепло» 2023 рік був нелегким через війну, як і для більшості підприємств в Україні. Проте завдяки злагодженій роботі працівників та тісній співпраці з місцевою владою і депутатським корпусом у тепловиків є чимало досягнень.
Підприємство за літній період на 100% підготувало до опалювального сезону 2023-2024 усі 18 наявних котелень. Проведено гідравлічні випробування та ремонт на всіх теплових мережах. Нині, на випадок перебоїв з електропостачанням, всі котельні забезпечені допоміжним джерелом живлення (генераторами).
На виконання інвестиційної програми підприємства, завершено роботи із заміни 166 м зношених ділянок трубопроводів на сучасні енергозберігаючі попередньо ізольовані труби:

  • до житлового будинку на вул. Луцькій, 174;
  • між житловими будинками на вул. Роксолани, 6 та 8;
  • у дворі житлового будинку на вул. Ковельській, 112.

Також коштом місцевого бюджету замінено зношені трубопроводи на сучасні енергозберігаючі попередньо ізольовані труби загальною довжиною 390 метрів:

  • до житлового будинку на вул. Луцькій, 213;
  • до житлового будинку на вул. Луцькій, 172;
  • біля житлового будинку на вул. Луцькій, 156.

Завершено роботи з автоматизації та диспетчеризації котелень на вул. Драгоманова, 20 та на вул. Луцька, 221. Робота цих об’єктів здійснюється в автоматичному режимі, без персоналу, та контролюється аварійно-диспетчерською службою підприємства.
У котельнях на вул. Луцькій, 168 та на вул. Сагайдачного, 7 підрядна організація за кошти з міського бюджету провела заміну 4-х газових котлів на твердопаливні з роботою на щепі, потужністю 1,45 МВт кожний, а також реконструкцію теплових мереж котельні на вул. Шевченка, 8-К – Ковельській, 12-К. В результаті вже замінили теплові мережі в центральній частині міста на попередньо ізольовані трубопроводи, а споживачі підвальних котелень на вул. Ковельській, 12-К і на вул. Князя Василька, 3-К підключені до котельні на вул. Шевченка, 8-К.
Проведено заміну насосного обладнання системи опалення та підвищувальних насосів холодного водопостачання на насоси імпортного виробництва з частотним регулюванням переважно меншої потужності на об’єктах підприємства на вул. Шевченка, 8, вул. Луцькій, 221, вул. Шевченка, 73, вул. Ковельській, 111, вул. Луцькій, 103, вул. Ковельській, 106, вул. Луцькій, 168, вул. Сагайдачного, 7. Загальна кількість замінених насосів різної потужності від 4 до 22 кВт склала 10 одиниць.
Встановлено чотири частотні перетворювачі на димососах котелень на вул. Устилузькій, 29, Луцькій, 146, Котляревського,10.
За кошти міського бюджету підприємство встановило 32 вузли обліку теплової енергії в житлових будинках та провело капітальний ремонт димової труби на котельні по вул. Старицького,12.
Крім цього, за бюджетні кошти придбано два дизельних генератори потужністю 38 та 46 кВт; напівпричіп тракторний та автомобіль; три конвеєри для навантаження щепи; мотопомпу для викачування рідин; електрогідропрес для проведення гідравлічних випробувань; котел та два газових лічильники.
У 2023 році підприємство надавало послугу централізованого опалення 6 476 домогосподарствам міста, реалізація теплової енергії відбувалась 39 бюджетним установам та організаціям і 148 комерційним споживачам.
На кінець року заборгованість населення за отримані послуги централізованого опалення та гарячого водопостачання склала 6 млн 717 тис. грн. Питання стягнення заборгованості з населення перебуває на постійному контролі. Загалом до суду було подано 324 позови на злісних боржників та 247 заяв про виконання судового рішення у виконавчу службу.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: