На Закарпатті створили найбільше лавандове поле в Україні

Публікації

На Закарпатті створили найбільше лавандове поле в Україні
На Закарпатті створили найбільше лавандове поле в Україні

Журналісти розповіли про популярну туристичну локацію "Лавандова гора", яка знаходиться на Закарпатті.
Про це пише видання Mukachevo.net.
Зараз це найбільше лавандове поле в Україні, - кажуть підприємці
Юрій та Мирослава Качур в минулому займались продажем будівельних матеріалів, проте вирішили змінити вид діяльності. Кілька років не займались нічим, тільки приглядались. Під час однієї з відпусток їх зачепили лавандові поля за кордоном. Опісля спеціально їздили в Болгарію, Словенію, Італію та Хорватію щоб дізнатись, як би повторити успіх на Закарпатті.
Для широкого загалу "Лавандову гору" відкрили у 2020. Про прибутки поки не йдеться, а тільки витрати. Фотосесії, які зараз активно проходять є лише сезонним заробітком. До слова, вартість входу - 100 гривень з особи (проте є винятки). Загалом цілий рік реалізовують продукти із лаванди і займаються вирощуванням саджанців. Востаннє заклали 2,5 гектари лаванди та дамаської троянди.
На 100% 320 тисяч Lavandula angustifolia відкриється 5-10 липня. Прогнозовано поле цвістиме до 25 липня. Проте погода може внести зміни.
Зараз найбільше туристів із Львова, Волині та Чернівців. Особливу увагу рекламі не надають, самі відвідувачі роблять репости у соцмережах.
Лавандова гора знаходиться у місті Перечин.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: