На Закарпатті затримали грабіжника з Володимира

Публікації

На Закарпатті затримали грабіжника з Володимира
На Закарпатті затримали грабіжника з Володимира

Поліцейські Свалявщини затримали чоловіка, причетного до грабежу, скоєного у грудні минулого року на Володимир-Волинському вокзалі. Його доправили на Волинь.
Закарпатські правоохоронці отримали орієнтування від колег з Волинської області на раніше судимого зловмисника, який в грудні минулого року вчинив грабіж, – повідомляє поліція Закарпатської області.
Злочин трапився на вокзалі у місті Володимир-Волинський. Там грабіжник вдарив перехожого, забрав у нього телефон та зник з місця злочину. Оперативники встановили особу зловмисника та оскільки останній переховувався від поліції, його оголосили у розшук та розіслали орієнтування по всій Україні.
Нещодавно свалявські оперативники помітили у одному з населених пунктів немісцевого жителя, поведінка якого викликала підозри. Адже з моменту прибуття до області чоловік не виходив з будинку, не заводив нових знайомств та уникав будь-якого спілкування.
З’ясувалося, що він розшукується волинськими правоохоронцями за підозрою у вищезгаданому злочині.
Наразі місцеві поліцейські передали зловмисника колегам з Волині, для того, щоб вони провели об’єктивне і якісне розслідування. 
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: