На вулиці Зимнівській у Володимирі розпочнуться ремонтні роботи

На вулиці Зимнівській у Володимирі розпочнуться ремонтні роботи
На вулиці Зимнівській у Володимирі розпочнуться ремонтні роботи

Переможцем тендеру по ремонту відрізка дороги Т0302 на вулиці Зимнівській у Володимирі стало Товариство з Обмеженою відповідальністю «Волиньдорбуд».
Як розповів під час брифінгу 14-го вересня міський голова Володимира Ігор Пальонка, фірма, яка виграла тендер – ТОВ «Волиньдорбуд».
Замовником є Служба автомобільних доріг у Волинській області. Даний проєкт розділений на дві частини: перша – від заправки на Зимнівській до межі міста, другий – від межі міста з Зимнівською громадою. У межах міста тендер відбувся, а в межах Зимнівської громади тендер також було оголошено, проте яка наразі там ситуація, неготовий сказати.
Нагадаємо, про ремонт дороги на вулиці Зимнівській говорили вже довгий час. Місцеві й обласні посадовці порушували це питання неодноразово й зверталися до Служби автомобільних доріг, яка з 2011 року не виконувала там жодних робіт. Робочий проєкт на ремонт вулиці Зимнівської у Володимирі був готовий вже у червні цього року, але тендер закінчився лише нещодавно. Тому незабаром приступатимуть до ремонтних робіт. На що й просять звернути увагу водіїв.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: