Жахлива ДТП на Зимнівській, аварійний будинок на Драгоманова – про це говорили журналісти з міським головою

Жахлива ДТП на Зимнівській, аварійний будинок на Драгоманова –  про це говорили журналісти з міським головою
Жахлива ДТП на Зимнівській, аварійний будинок на Драгоманова – про це говорили журналісти з міським головою

Біда б не сталася, якби не вузькі тротуари
Такої думки дійшли громадяни міста, які живуть на вулиці Зимнівській, де трапилася трагедія. Як розповів міський голова, ремонт вулиці відбувається згідно з проєктною документацією. На місце, де трапилася страшна аварія, виїжджала проєктна група. Відбулася зустріч із представниками служби автомобільних доріг, із проєктантами і замовниками робіт. У міській раді планується виїзна нарада. Висновків щодо аварії поки немає. Триває слідство. Також на вулиці, відповідно до проєктної документації,  відбувається заміна освітлення. Робитимуть демонтаж старих опор, і, на жаль, деякий період вулиця не освітлюватиметься.
Яка доля чекає будинки на вулиці Драгоманова, що вже 10 років перебувають в аварійному стані
Ідеться про будинок №35, оскільки будинок №37 аварійним не вважається. Були представники двох забудовників, яким показували ці будинки, а також земельні ділянки. Вони будуть думати, чи зможуть звести тут добротні будинки. Якщо зможуть, тоді міська влада думатиме про те, виділити кошти на нові квартири чи надати земельні ділянки під забудову людям, які мешкають в аварійному будинку. При обговоренні кошторису на 2022 рік буде враховано забезпечення квартирами двох родин, які живуть на першому поверсі майже все своє життя.
Котельні працюють у нормальному режимі
Це завдяки тому, що міська рада вчасно профінансувала придбання твердого палива, забезпечивши теплом лікарні, вулиці Устилузьку, Старицького, де працює модульна котельня, яка забезпечує обігрівом житлові будинки. Немає проблем із газопостачанням. Є ліміти на газ, передбачені чинними домовленостями. Якщо є нарікання, то це пов’язано з обслуговуванням міжбудинкових мереж. Нещодавно міський голова зустрічався з мешканцями будинку на Ковельській, 140, які скаржилися на перебої з опаленням. Негайно була викликана аварійна бригада.
Із чим зверталися люди до очільника міста
У понеділок, 18 жовтня, Ігор Пальонка провів черговий прийом громадян міста. Основні питання, з якими люди зверталися до міського голови, стосувалися матеріальної допомоги. Хвилюють громадян і господарчі потреби, а також ремонт вулиць та доріг. Надійшли звернення щодо конфліктів між сусідами, зокрема через підтоплення квартир. 
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: