На вулиці Зимнівській у Володимирі продовжують вкладдати тротуар

На вулиці Зимнівській у Володимирі продовжують вкладдати тротуар
На вулиці Зимнівській у Володимирі продовжують вкладдати тротуар

У Володимирі на вулиці Зимнівській тривають ремонтні роботи з облаштування тротуарних доріжок, на які мешканці чекали близько двох років.
Інформує інтернет-видання "Буг".
Хід робіт оглянули народний депутат Ігор Гузь та міський голова Володимира Ігор Пальонка. Вони проінспектували, як тривають ремонтні роботи. Поспілкувалися із працівниками підрядної організації, які повідомили, що ремонт проводиться згідно з чинними нормами та пообіцяли воконати роботи до кінця листопада.
Ігор Гузь та Ігор Пальонка також поговорили з місцевими мешканцями, які висловили вдячність, що попри війну знайшли кошти та відновили ремонтні роботи. Адже ходити по трасі, де посилений рух транспорту, було дуже небезпечно. До слова, дана дорога є об’їзною міста зі сторони Нововолинськ до Луцька і тут часто їздять вантажівки.
Нагадаємо, що ремонт тротуару від повороту біля Укр-Петроля до повороту на Шистівську об’їзну з обох сторін виконує підрядник з Луцька Волиньдорбуд.
Ремонт самої дороги на вулиці Зимнівській розпочався наприкінці 2021 року, його виконували за кошти державного бюджету, вартість робіт – близько 40 млн грн. Тоді зняли шар старого асфальтного покриття та поклали нижній рівень, замінили електроопори вуличного освітлення, після чого планували братися до облаштування тротуарів, але на заваді стала війна і держава перестала фінансувати подібні об’єкти. Нардеп Ігор Гузь неодноразово підіймав це питання у вищих владних кабінетах, зокрема й про завершення усіх робіт на вулиці Зимнівській говорили у Києві із заступником керівника Укравтодору Анатолієм Посполітаком.
Оскільки мешканці Зимнівської постійно жалилися на відсутність тротуарів і небезпеку пересування по дорозі. Тож було вирішено не чекати, поки держава надасть кошти й виділити субвенцію з місцевого бюджету – обласному для завершення ремонтних робіт на вулиці Зимнівській.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: