На Рівненщині пенсіонер убив двох дітей

На Рівненщині пенсіонер убив двох дітей
На Рівненщині пенсіонер убив двох дітей

Вироком Рівненського міського суду 61-річного жителя селища Смига Дубенського району визнано винним в умисному вбивстві малолітніх дітей, вчиненому способом, небезпечним для життя багатьох осіб, а також зберіганні, придбанні та виготовленні бойових припасів, вибухових речовин та вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу.
Під час досудового розслідування зібрано достатньо доказів та прокурором доведено в суді, що на момент скоєння злочину 57-річний місцевий житель, який зберігав боєприпаси, вибухові пристрої та речовини, без передбаченого законом дозволу, взимку 2017 року виготовив чотири саморобні вибухові пристрої типу міні – пастки в саморобних корпусах, які спрацьовують при відкритті кришок корпусів, та розмістив їх у металевих шафах в підсобному приміщенні на території власного домогосподарства, попередньо позначивши їх надписами «золоті монети» та «срібні монети».
Як наслідок, у липні 2019 року двоє малолітніх внуків його співмешканки, 13-річний хлопчик та 11-річна дівчинка відкрили металеву шафу, після чого підняли кришку вибухового пристрою, внаслідок чого відбувся вибух, в результаті якого діти від отриманих травм загинули.
У суді обвинувачений вину визнавав частково, вказуючи, що не бажав настання смерті онукам та підтвердив факт придбання, зберігання і виготовлення зброї. Суд визнав підривника винним та призначив покарання у вигляді 11 років позбавлення волі.
На даний час рішення законної сили ще не набрало.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: