Завербованого рівнянина викрили на поставці деталей для ВПК Росії

 Завербованого рівнянина викрили на поставці деталей для ВПК Росії
Завербованого рівнянина викрили на поставці деталей для ВПК Росії

Чоловіка завербували російські спецслужби під час його перебування на території Російської Федерації.
Рівнянина підозрюють у державній зраді. Його викрили на спробі перемістити до Російської Федерації комплектуючі для військової техніки, – повідомили в УСБУ області, інформує Суспільне Рівне.
Речниця УСБУ в Рівненській області Інна Ілючок повідомила Суспільному: 62-річного рівнянина викрили на спробі налагодити канал постачання до Росії критично необхідних комплектуючих деталей для російського військово-промислового комплексу.
«Чоловіка завербували російські спецслужби під час його перебування на території Російської Федерації. Куратори дали йому завдання знайти й придбати електронні вироби військового призначення, які необхідні для виготовлення озброєння та військової техніки, ракетних носіїв. Він мав перемістити вироби до країни-агресора», – розповіла Інна Ілючок.
Вона додала: якби задум вдався, росіяни планували налагодити постійний канал постачання електронних з'єднувачів та реле до Росії.
У Рівненській обласній прокуратурі зазначили: чоловік вже неодноразово потрапляв у поле зору правоохоронців. Посередництвом у переміщенні товарів широкого вжитку до Росії рівнянин займався протягом довгого часу, – розповіла речниця обласної прокуратури Оксана Жужельська.
«24 червня йому оголосили про підозру у підготовці державної зради. Підозрюваний дає викривальні покази та співпрацює зі слідством», – сказала Оксана Жужельська.
Речниця уточнила: покарання, яке загрожує підозрюваному – тюрма на строк від 12 до 15 років з конфіскацією майна або без неї.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: