На будівлі сільради у Зимнівській громаді демонтували серп і молот

На будівлі сільради у Зимнівській громаді демонтували серп і молот
На будівлі сільради у Зимнівській громаді демонтували серп і молот

Процеси деколонізації в Україні тривають. У селі Селець Зимнівської громади на фасаді сільради провели демонтаж зображення із радянським гербом у вигляді серпа й молота.
Про демонтаж радянської мітки повідомила Деколонізація.Україна. Раніше, фото будівлі сільської ради у селі Селець опублікував Іван Мирка, де було зображено головну емблему Радянського Союзу – серп і молот.
З 2015 року в Україні діє Закон “Про декомунізацію” і Закон “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки”. Саме до такої символіки й відноситься зображення серпа й молота, що символізувало владу трудящих, союз робітників і селян.
Нагадаємо, що Зимнівська громада не може досі розпрощатися із впливом росії у вигляді УПЦ МП, а саме Зимнівського монастиря. У травні цього року вони не змогли самостійно прийняти рішення про заборону діяльності УПЦ МП та розірвання договорів оренди з їхніми релігійними організаціями на території громади, як це зробили інші громади Волині, Володимирська районна та Волинська обласна ради. А лише під тиском громадськості у червні прийняли рішення про звернення до президента та Волинської ОВА.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: