Торговий центр «Роксолана» у Володимирі планують продати на аукціоні

Торговий центр «Роксолана» у Володимирі планують продати на аукціоні
Торговий центр «Роксолана» у Володимирі планують продати на аукціоні

Торговий центр «Роксолана» планують пустити з-під молотка. Будівля знаходиться в занедбаному стані, потребують капітального ремонту системи опалення, електропостачання та вентиляції, окрім того, приміщення довгий час не бачило косметичного ремонту. Якщо проводити реконструкцію Роксолани, то на це піде багато коштів міського бюджету, адже приміщення знаходиться в комунальній власності.
Про це йшлося 9-го лютого під час брифінгу міського голови Володимира-Волинського Ігоря Пальонки.
Як він зазначив, до рішення виставити Роксолану на аукціон прийшли після зустрічі профільного заступника, депутатів, підприємців та представників супермаркету “Салют”, що знаходиться на першому поверсі ТЦ.
“Приміщення знаходиться в занедбаному стані. Необхідна заміна системи опалення, електропостачання, санвузла та вентиляції, а це потребує багато коштів”, – сказав мер. Їх міська влада не готова виділити.
Остаточне рішення, чи виставляти приміщення на аукціон, прийматимуть депутати.
Зазначимо, що у 90-х роках було продано перший поверх і сходовий майданчик торгового центру. Відтак, мова йде про підготовку до продажу другого і третього поверху.
Питання про продаж частини ТЦ вже виносили на розгляд сесії у липні 2020-го року. Тоді пропонували початкову ціну у розмірі 15 мільйонів гривень.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: