Міський голова Володимира з робочим візитом відвідав стоматполікілініку

Публікації

Міський голова Володимира з робочим візитом відвідав стоматполікілініку
Міський голова Володимира з робочим візитом відвідав стоматполікілініку

З робочим візитом міський  голова Ігор Пальонка відвідав місцеві медичні установи, а саме Володимир-Волинський відділ трансфузійної допомоги та КП «Володимир-Волинська стоматологічна поліклініка», аби ближче ознайомитись з їхньою діяльністю та дізнатись про проблеми медиків.
Під час зустрічей з керівниками та працівниками  медичних закладів порушувалися питання стосовно особливостей їхньої роботи та основні проблемні аспекти, що пов’язані із  фінансуванням.  
У відділі трансфузійної допомоги під час спілкування з головним лікарем Володимиром Панащуком міський голова обговорив  фінансове забезпечення відділу та напрямки роботи закладу у подальшому, а також співпрацю з ТМО, залучення депутатів облради для вирішення питань на обласному рівні.
Разом з генеральним директором КП «Володимир-Волинська стоматологічна поліклініка» Романом Нестеряком поспілкувались з працівниками установи,  почули їх проблеми, які виникають у робочому процесі, інспектували ремонт приміщення, на який було виділено коштів громади у розмірі 604 тисячі гривень, включаючи оснащення новою технікою для функціонування поліклініки. Також відвідали кабінети, які потребують ремонту та поліпшення технічного забезпечення. 
Для вирішення проблемних питань, які порушувались під час зустрічей з очільниками закладів, міським головою будуть надані доручення відповідним структурам.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: