Міський голова Володимира привітав випускників педагогічного фахового коледжу

Міський голова Володимира привітав випускників педагогічного фахового коледжу
Міський голова Володимира привітав випускників педагогічного фахового коледжу

23 червня у Володимирському педагогічному фаховому коледжі імені Агатангела Кримського відбулось урочисте вручення дипломів випускників, на яке завітав міський голова Ігор Пальонка. 
Цього року слова вітань лунали на адресу 223-х майбутніх педагогів, з яких 47 отримали дипломи з відзнакою. У вщерть заповненій залі зібрались випускники, їхні батьки, друзі, рідні, педагоги, які протягом чотирьох років вкладали у них свої знання та досвід, а також керівництво коледжу та запрошені гості. 
Першим привітав випускників директор навчального закладу Микола Савельєв, який зазначив, що цей день особливий як для студентів, так і  викладачів та всієї родини кримчан, оскільки знаменує завершення багаторічного навчального процесу та початок нового етапу у житті молодих фахівців. Очільник педколеджу підкреслив важливість отримання якісної освіти і побажав випускникам успіху у подальшій кар’єрі. 
З вітальним словом до майбутніх освітян звернувся і міський голова Ігор Пальонка: “Володимирський педагогічний фаховий коледж завжди був одним з провідних навчальних закладів, що готують фахівців у галузі освіти. Однак виклики війни змусили вас змінювати формат навчання, адже з початку повномасштабного вторгнення гуртожиток коледжу став одним із прихистків для вимушених переселенців. Та попри тривоги, вимкнення електроенергії та дистанційну форму навчання, ви зуміли здобути високі знання та з успіхом захистити дипломні роботи. Нехай буде щасливою ваша життєва дорога у мирній, переможній Україні”.  
Кращим випускникам, які завдяки своїм зусиллям здобули дипломи із відзнакою, очільник громади особисто вручив відповідні свідоцтва та золоті медалі під гучні оплески гостей урочистості.
Щиро вітали з цією важливою подією іще вчорашніх студентів очільниця пресслужби 14-ї ОМБр, майор  Надія Замрига, а також ректор Волинського національного університету ім. Лесі Українки Анатолій Цьось. 
Після оголошення наказу Волинської обласної ради «Про присвоєння кваліфікації і видачу дипломів випускникам у 2023 році», винуватцям свята урочисто вручили дипломи. Випускники ж у відповідь висловили слова вдячності педагогам та батькам,  а також зробили свій внесок до благодійної допомоги для наших захисників.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: