Командир Князівської бригади та ректор ВНУ підписали меморандум про співпрацю

Командир Князівської бригади та ректор ВНУ підписали меморандум про співпрацю
Командир Князівської бригади та ректор ВНУ підписали меморандум про співпрацю

9-го червня в одному з прифронтових міст Донеччини командир 14 ОМБр імені князя Романа Великого полковник Олександр Охріменко та ректор Волинського Національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось з ініціативи командира Князівської бригади підписали меморандум про співпрацю.
В її основі лежить спільна навчальна, наукова, інформаційна, суспільна робота, державницько-патріотичні ініціативи та заходи, які втілюватимуться в життя, – йдеться на фейсбук-сторінці Князівської бригади.
Під час зустрічі полковник Олександр Охріменко та Анатолій Цьось обговорили стратегію та плани реалізації спільних проєктів, ситуацію на лінії фронту, який тримає Князівська бригада, перспективи навчання у ВНУ ім. Лесі Українки військовослужбовців 14 омбр, зокрема, тих, які отримали поранення під час бойових дій, та дітей воїнів Князівської бригади.
Командир 14 окремої механізованої бригади Олександр Охріменко вручив Анатолію Цьосю Відзнаку командира 14 омбр імені князя Романа Великого та бригадний мерч, що, за словами ректора Волинського вишу, стало для нього великою честю та несподіванкою.
Сам Анатолій Цьось прибув на фронт до воїнів з «подарунками», серед яких, зркрема, сонячні батареї та лікарські засоби (еліксири та мазі), які виготовляють студенти та викладачі ВНУ ім. Лесі Українки, а також волонтерська допомога від наших друзів із Польщі та Франції.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: