Бойовий медик 14 бригади рятує сотні бійців на війні

Бойовий медик 14 бригади рятує сотні бійців на війні
Бойовий медик 14 бригади рятує сотні бійців на війні

На рахунку Володимира сотні врятованих життів побратимів. Київщина та Житомирщина, Миколаївщина й двічі Харківщина, пекельний Донбас – скрізь, де воювала наша Князівська бригада, Володимир дивився у вічі смерті і перемагав у битві за життя, рятуючи тих, хто рятує Україну.
Про це повідомили у пресслужбі 14 ОМБр.
До лав 14-ки Володимир став з перших днів повномасштабного вторгнення, каже, за майже півтора року служби чітко знає, що основне для медика на фронті – не боятися й не панікувати, навіть у найскладніших, найкритичніших ситуаціях.
«Коли ти виїжджаєш на «нуль», де триває бій, для евакуації поранених, головне – зібраність, відсутність страху чи, тим більше, паніки. Хлопці сподіваються на тебе, ти їхній порятунок, і ти не маєш права їх підвести, виказати страх чи невпевненість. Тільки так врятуєш їх і сам залишишся живим», – ділиться Володимир.
Бойовий медик каже, війна змушує кожного переосмислювати те, що знав, спонукає усвідомити і цінувати найважливіше – людське життя, тих, хто тебе любить і кого любиш ти, свою державу, за яку ми воюємо. І Перемога у цій війні неодмінно буде, впевнений Володимир, треба ще трохи терпіння і самовідданості.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: