Реклама
Без імені
09/04/2021 - 23:40
Другий місяць весни розпочався зовсім не весняною погодою. Однак вже незабаром в Україну прийде сонце та справжнє потепління.
Про це інформує Укргідрометцентр.
Останніми днями температура повітря в Україні була холодною. У західних областях взагалі падав сніг. Однак через кілька днів синоптики прогнозують довгоочікуване потепління.
Температура повітря почне підійматися вже з п’ятниці, 9 квітня. У цей день у всіх областях буде ясно. На півдні повітря прогріється до +9…+13 градусів. Водночас на заході та півночі все ще буде холодно. Там... Читати далі
09/04/2021 - 23:37
Луцький міськрайонний суд оштрафував директора Луцького підприємства електротранспорту Володимира Пуца на 510 гривень за несвоєчасну виплату зарплат працівникам підприємства.
Таке рішення прийняла суддя Світлана Крупінська 18 березня 2021-го року, – пише Сила правди.
За таке правопорушення посадовця судять вже втретє, і вдруге це закінчується штрафом. Першу справу Світлана Крупінська розглянула ще у 2019-му. Тоді Володимир Пуц не з’явився ні на перше, ні на друге судове засідання, а лише подав до суду заперечення на протокол, у якому... Читати далі
09/04/2021 - 23:32
8 квітня в залі засідань виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради відбулася зустріч за “круглим столом” із підприємцями та бухгалтерами громади під головуванням заступника міського голови Любові Саць. Організатор заходу – Фонд підтримки підприємництва “Бізнес-Центр”.
Любов Володимирівна привітала учасників та ознайомила з порядком денним зустрічі. Вона наголосила, що під час спілкування з фахівцями буде вестися відеозапис, тож підприємці, які не змогли прибути з тих чи інших причин, зможуть переглянути відео на офіційном... Читати далі
09/04/2021 - 23:27
Державна служба якості освіти розпочала інформаційну кампанію про систему забезпечення якості освіти в українських школах.
Метою кампанії є інформування батьків, учнів, директорів шкіл, вчителів, а також громади про те, якою має бути якісна школа та як нова система забезпечення якості освіти і як кожен учасник освітнього процесу може допомогти школі стати кращою.
За словами голови Державної служби якості освіти Руслана Гурака, якісна школа є результатом спільних зусиль усіх учасників освітнього процесу.
«Інформаційною кампанією ми хоч... Читати далі
09/04/2021 - 23:21
У четвер 8 квітня відбулися збори селян – мешканців села Ласків, Володимир-Волинської громади.
На зборах були присутні жителі села, секретар Володимир-Волинської міської ради Іван Юхимюк, депутатка Володимир-Волинської міської ради Юлія Крижановська та поліцейський офіцер громади Андрій Грицюк, йдеться на сторінці Ласківський старостинський округ у фейсбуці.
Найважливіші питання порядку денного – благоустрій прибудинкових територій та впорядкування кладовища.
Староста села Тетяна Шейчук коротко ознайомила присутніх з правилами благоус... Читати далі
09/04/2021 - 23:12
Торговельно-економічна місія при Посольстві Держави Ізраїль в Україні зініціювала зустріч представників Володимира-Волинського з директором розвитку бізнесу ізраїльської компанії «Aux Bridge» (Ізраїль).
Відтак голова громади Ігор Пальонка разом з заступницею міського голови Любов’ю Саць зустрівся з Олексієм Любецьким, директором розвитку бізнесу компанії «Aux Bridge» (Ізраїль).
Компанія «Aux Bridge» давно зарекомендувала себе, як постачальник інноваційних технологічних рішень для муніципального сектору.
Олексій Любецький презентував р... Читати далі
09/04/2021 - 23:07
9-го квітня Президент України Володимир Зеленський видав розпорядження про призначення голови Володимир-Волинської районної державної адміністрації.
Документ розміщений на офіційному сайті глави держави.
Як і повідомляли раніше, очільником Володимир-Волинської РДА став Юрій Лобач.
Юрій Лобач з 1-го травня по грудень 2010 року обіймав посаду голови Іваничівської районної державної адміністрації.
З грудня 2010 року – перший заступник голови Волинської обласної ради. Був звільнений з посади у лютому 2014-го.
28-го липня 2020 року був при... Читати далі
09/04/2021 - 23:03
Управління житлово-комунального господарства Володимира-Волинського просить мешканців житлових будинків не допускати потрапляння різного роду предметів та речовин в каналізаційні мережі.
Про це інформують на сайті водоканалу.
Для того, щоб ліквідувати такі засмічення, працівники УВКГ витрачають багато часу та сил. Бригада слюсарів аварійно-відновлювальних робіт змушена руками вигрібати весь непотріб, який скидають в унітази мешканці міста. Через засмічення працівники водоканалу постійно здійснюють виїзди для прочистки.
На фото – резул... Читати далі
09/04/2021 - 22:59
Володимир-Волинська міська територіальна громада одержала 250 бланків посвідчень дитини з багатодітної сім‘ї та 150 бланків посвідчень для багатодітної сім‘ї.
Про це повідомляють на сайті міста.
До слова, посвідчення є документами, що підтверджують статус багатодітної сім’ї і дітей з такої сім’ї, та їх право на отримання пільг згідно із Законом України “Про охорону дитинства” та іншими актами законодавства. Дітям з багатодітної сім’ї посвідчення видаються з шести років.
Звертаємо увагу батьків із багатодітних родин, що для оформлення... Читати далі
09/04/2021 - 15:52
Дії колекторів нерідко межують із порушенням закону. Минулого року Національний банк України (НБУ) отримав від боржників понад дві тисячі скарг, які стосувалися поведінки представників колекторських компаній. Зокрема скаржилися на погрози, цілодобові дзвінки, тиск на рідних і друзів, поширення особистої інформації. Досі ж українське законодавство жодним чином не регулювало діяльність колекторів. Приборкати проблему має новий закон, який встановлює чіткі вимоги до роботи таких компаній. Деталі дізнавались експерти Центру громадського м... Читати далі
09/04/2021 - 15:27
У Володимирі-Волинському до 35-річчя трагедії на Чорнобильській АЕС планують придбати 38 медалей «35 років з дня аварії на ЧАЕС», щоб вручити їх ліквідаторам. Про це йдеться в розпорядженні міського голови Ігоря Пальонки № 102р від 7 квітня 2021 року.
Вартість зазначених нагород становить 6460 гривень.
Як зазначається у документі, таке рішення було прийняте, враховуючи звернення голови Володимир-Волинської міської добровільної організації «Спілка Чорнобиль» Світлани Богайчук, рішення міської ради від 19.03.2021 № 5/17 «Про внесення з... Читати далі
09/04/2021 - 15:10
На стаціонарному лікуванні у Володимир-Волинському територіальному медичному об’єднанні перебувають 60 пацієнтів з пневмонією.
У 50 з них – позитивні результати ПЛР, інформують у відділі охорони здоров'я міськвиконкому.
4 пацієнти – у важкому стані. З них троє підключені до апаратів штучної вентиляції легень.
Нагадаємо, Волинь належить до помаранчевого рівня епідемічної небезпеки, однак ситуація може змінитися.











