Комунальники просять володимирчан не викидати сміття в каналізацію

Публікації

Комунальники просять володимирчан не викидати сміття в каналізацію
Комунальники просять володимирчан не викидати сміття в каналізацію

Управління житлово-комунального господарства Володимира-Волинського просить мешканців житлових будинків не допускати потрапляння різного роду предметів та речовин в каналізаційні мережі.
Про це інформують на сайті водоканалу.
Для того, щоб ліквідувати такі засмічення, працівники УВКГ витрачають багато часу та сил. Бригада слюсарів аварійно-відновлювальних робіт змушена руками вигрібати весь непотріб, який скидають в унітази мешканці міста. Через засмічення працівники водоканалу постійно здійснюють виїзди для прочистки.
На фото – результати очистки мереж, здійсненої аварійною службою водоканалу 8-го квітня. Забився самоплинний колектор на вулиці Луцькій, до якого надходять стоки від житлових будинків №101/1, 101/2, 103, 105/1, 105/2, прилеглих вулиць Лесі Українки, Софії Ковалевської, Кармелюка та стоки від дитячого садочка №7. Це лише п’ята частина усього сміття, яке вдалося витягти назовні. Сьогодні ці роботи продовжуються.
Мешканців міста закликають цінувати людську працю і не скидати сміття до каналізації, адже це ставить під загрозу роботу системи водовідведення міста та чистоту навколишнього середовища.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: