Реклама
Без імені
17/06/2021 - 11:35
Підлітки побачили на сторінці місцевого жителя оголошення про термінову фінансову допомогу товаришу. Тому, не гайючи часу, перерахували з картки Приватбанку на вказаний у дописі рахунок 1050 гривень.
Згодом стало відомо, що власник нічого подібного не публікував – сторінку зламали.
Наразі всі обставини інциденту встановлює поліція.
17/06/2021 - 11:31
15 червня на території області тривала поліцейська операція. До її проведення був задіяний весь особовий склад поліції Волині. За легендою, на службу 102 надійшло повідомлення про напад на заявника: невідомі особи вистрілили в нього і забрали гроші. Також на місці події виявлено предмет, ззовні схожий на гранату, інформує ГУ НПУ у Волинській області.
Подія трапилась у Луцьку, по вулиці Єршова. В області відразу ввели поліцейську операцію, до якої були задіяні всі підрозділи поліції.
Поліцейські оглянули місце вчинення злочину, провел... Читати далі
17/06/2021 - 11:17
Весняні заморозки в Польщі пошкодили врожай червоних порічок, ожини та черешні, але виробники лохини прогнозують гарний урожай цієї ягоди в 2021 році. Про це повідомляє FreshPlaza, пише agronews.ua.
«Деякі ділянки наших ягідних плантацій знищили заморозки. Так, на насадженнях червоних порічок я помітила, що ягід на гронах не так багато, як минуло річ. Причиною цього можуть бути заморозки, які трапилися в Польщі під час цвітіння. При цьому насадження лохини майже не постраждали, тому ми не боїмося втрати врожаю цієї ягоди в сезоні 2020... Читати далі
17/06/2021 - 11:14
Восьмеро підлітків з гуртожитку коледжу Івано-Франківська потрапили до лікарні з отруєнням, попередньо, чадним газом.
Хоч спеціалісти і проводили заміри й не виявили перевищення допустимої концентрації небезпечних речовин та загазованості в повітрі.
Про це повідомляє УНН з посиланням на дані ГУ ДСНС в області та управління з питань цивільного захисту місцевої ОДА.
Вночі, після опівночі, в одному з районів міста Івано-Франківськ стало відчутно сторонній різкий запах невідомої речовини. Повідомлення надходили з кількох адрес — вулиці П... Читати далі
17/06/2021 - 11:09
У Луцьку розшукують неповнолітнього Трогонюка Артема Михайловича, 2008 року народження.
Про це повідомляє поліція Волині.
17 червня вранці до поліції надійшло повідомлення про зникнення хлопця. Востаннє його бачили у Дитячій обласній лікарні у Луцьку.
Його прикмети: зріст 164 см, худорлявої статури, волосся темне, коротке.
Був одягнений: штани синього кольору з лампасами, блакитно-фіолетова футболка, кросівки.
Правоохоронці звертаються до усіх, кому відома будь-яка інформація про місцезнаходження хлопця, повідомити за номером «102».
...
17/06/2021 - 11:06
У КП «Володимир-Волинське ТМО» провели планову операцію мешканці Володимира-Волинського, у якої була варикозна хвороба нижніх кінцівок. Завдяки сучасному методу лікування, вже наступного дня після проведення операції жінка була готова до виписки з лікарні.
Про це інформують на сторінці Володимир-Волинського ТМО у Фейсбук.
63-річній пацієнтці провели ендовенозну лазерну коагуляцію з мініфлебектомією. Це сучасний метод лікування варикозного захворювання вен нижніх кінцівок за допомогою діодного лазера.
Дана процедура є однією з новітніх... Читати далі
17/06/2021 - 10:56
Днями поліцейські Володимир-Волинського районного відділу поліції відвідали місцевий дошкільний заклад «Казка».
Правоохоронці вкотре нагадали малечі, що на дорозі потрібно поводитися дуже акуратно і уважно, розповіли про основні дорожні знаки, сигнали світлофора та правила переходу вулиць, – інформує пресслужба поліції Волині.
Окрім цього, діти мали змогу ознайомитися із спеціальними засобами, які використовують поліцейські під час несення служби, приміряти бронежилет та посидіти у службовому автомобілі.
Аби закріпити вивчене, поліцей... Читати далі
17/06/2021 - 10:51
Працівники КП «Полігон» 15-го червня прибрали сміттєві контейнери, які були встановлені на вулиці Незалежності, біля входу на Лодомирське кладовище.
Про це інформують на фейсбук-сторінці комуналього підприємства.
Сміттєві контейнери забрали задля того, аби не псувати нещодавно викладену бруківкою пішохідну доріжку на вулиці Незалежності.
Виносити сміття можна буде у найближчі смітники, які встановлені на початку кладовища ФОТО 1(зі сторони вулиці Козацької, район ГРП) та на розі вулиць Незалежності та Котляревського (навпроти ЗОШ №2).... Читати далі
16/06/2021 - 21:13
Цьогоріч в Україні значно вищі ціни на кісточкові фрукти, ніж минулого року. Висока ціна на черешні, абрикоси та сливи зумовлена тим, що фермери можуть зібрати значно менший урожай ніж очікували. Про це повідомляє kurkul.com з посиланням на biz.today.
Економісти прогнозують, що ціни на вишню, абрикоси, персики і сливи цього літа будуть вищими за торішні в середньому на 15%. Рекордно висока наразі вартість черешні від 120 до 200 грн. Полуниця на українських прилавках коштує 35-40 грн/кг, проте її ціна буде зменшуватись.
Ціни на ранні... Читати далі
16/06/2021 - 21:08
Кабінет Міністрів вирішив продовжити до 31 серпня дію карантину в Україні з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19.
Про це поінформував сьогодні під час засідання уряду прем’єр-міністр Денис Шмигаль.
За його словами, уряд водночас послабить деякі карантинні обмеження.
“Уряд офіційно сьогодні продовжить карантин до 31 серпня цього року. Але водночас ми послабимо певні карантинні заходи. Зокрема, поки в нас “зелений” рівень (карантину, – ред.), то контроль самоізоляції через застосунок “Вдома” фактично не буде здійснюватися”,... Читати далі
16/06/2021 - 21:01
17 червня о 10:00 відбудеться виїзний прийом старости Тетяни Шейчуку селі Вощатин (приміщення клубу). Для тих громадян, котрі бажають оформити субсидію та інші види соціальної допомоги, прохання мати із собою усі необхідні документи для заповнення заяви та декларації.
Також виїзний прийом у селі Вощатин проведе директорка КП “Заріччя” Алла Патута, яка допомагатиме жителям села заключати договори на вивезення смітття та оплачувати послуги водопостачання.
16/06/2021 - 20:57
16 червня відбулось позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на якій було розглянуто два питання порядку денного – про протидію поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) на території Володимир – Волинської міської територіальної громади та про розгляд звернення жителя громади Тараса Сватка щодо роботи нічного клубу «Золота підкова».
За інформацією завідувача Володимир-Волинським міськрайонним відділом ДУ «Волинський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров... Читати далі











