У Івано-Франківську у гуртожитку підлітки отруїлися чадним газом

У Івано-Франківську у гуртожитку підлітки отруїлися чадним газом
У Івано-Франківську у гуртожитку підлітки отруїлися чадним газом

Восьмеро підлітків з гуртожитку коледжу Івано-Франківська потрапили до лікарні з отруєнням, попередньо, чадним газом. 
Хоч спеціалісти і проводили заміри й не виявили перевищення допустимої концентрації небезпечних речовин та загазованості в повітрі.
Про це повідомляє УНН з посиланням на дані ГУ ДСНС в області та управління з питань цивільного захисту місцевої ОДА.
Вночі, після опівночі, в одному з районів міста Івано-Франківськ стало відчутно сторонній різкий запах невідомої речовини. Повідомлення надходили з кількох адрес — вулиці Петлюри, 23, 25 та вулиці Коновальця, 144, 146. Люди скаржилися на відчутний різкий сторонній запах невідомої речовини (можливо, витік газу), через що мешканці багатоквартирних житлових будинків вийшли із своїх квартир на вулицю.
За інформацією диспетчера АТ «Івано-Франківськгаз» встановлено, що аварійною бригадою проведено обстеження найближчих ГРП, витоку природного газу не виявлено.
Додатково надійшла інформація про те, що з будівлі гуртожитку коледжу «Технологій та бізнесу» на вулиці Коновальця, 142, через наявність різкого запаху невідомої речовини, персоналом виведено з гуртожитку всіх дітей та розміщено на першому поверсі приміщень коледжу. Також надійшло повідомлення від чергового лікаря КНП «ОКЦ Екстреної медичної допомоги та Медицини катастроф» про те, що до обласної клінічної дитячої лікарні госпіталізовано 8 підлітків.
За даними з ОДА, до обласної клінічної дитячої лікарні було госпіталізовано 8 дітей з вказаного гуртожитку, а саме: 3 у важкому стані та 5 у стані середньої важкості. Діагноз: отруєння чадним газом. На ранок у реанімаційному відділенні перебувало 3 дітей (двоє - 2005 р.н., один - 2004 р.н. ) у важкому стані, у неврологічному відділенні - 5 дітей (троє - 2005 р.н., двоє - 2004 р.н.) у стані середньої важкості. «Станом на 5:30 загрози життю немає», - вказали в ОДА. Спеціалістами на місці, де стався інцидент, було проведено обстеження будинків, сусідніх будівель та прилеглої території — осередку розповсюдження невідомої речовини виявлено не було. Ознак горіння не було. Відділенням радіаційного хімічно-біологічного захисту з ДСНС в області проведено заміри концентрації небезпечних речовин та загазованості в повітрі - «без перевищення допустимої норми».
Станом на 2:30 подія стабілізувалася, спостерігалося зниження рівня відчуття запаху невідомої речовини, усі жителі, у тому числі діти з гуртожитку, повернулись до своїх помешкань. Станом на 3:30 запах невідомої рідини не відчувався.
Працівники поліції проводять слідчі дії.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: