У Карпатах насипало понад метр снігу

Публікації

У Карпатах насипало понад метр снігу
У Карпатах насипало понад метр снігу

У високогір’ї Карпат середній покрив снігу сягає 132 см.
Про це кореспонденту Укрінформу повідомив начальник Івано-Франківського обласного центру з гідрометеорології Володимир Фригович.
«У високогір’ї Карпат середній покрив снігу сягає 132 см, на майданчику високогірної метеостанції Пожижевська наразі фіксують 81 см снігу», – розповів Фригович.
За його словами, опади на Прикарпатті очікують ще упродовж двох днів. Тоді прогнозують хуртовини і снігові замети. З п’ятниці температура повітря буде знижуватись. На Прикарпатті очікують 15-18 морозу, у високогір’ї Карпат – до 20 з позначкою мінус.
За інформацією управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА, у зв’язку з відлигою з переходом у хуртовину 9 лютого у високогір’ї Iвано-Франкiвської та Закарпатської областей зберігається значна сніголавинна небезпека (3 рівень). Оголошено штормове попередження.
Пожижевська — одна з вершин Українських Карпат. Розташована на межі Івано-Франківської та Закарпатської областей, у північно-західній частині хребта Чорногора, між вершинами Брескул (на північному заході) і Данцер (Данціж) (на південному сході). Висота 1822 м.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: