Реклама
Без імені
24/06/2021 - 13:40
Йдуть до завершення роботи у ОСББ «Каштан», що на вулиці Сагайдачного у Володимирі. Влітку 2020-го року вони тільки розпочалися, але всього за рік вдалося завершити заміну даху, ремонт горища, встановлення ІТП та ін. Мешканці радіють: платіжки за тепло цьогоріч вже були значно меншими.
Нагадаємо, що роботи підтримує Фонд енергоефективності. Так жителі ОСББ можуть вдосконалити та енергомодернізувати свої будинки, а матеріально їм допомагає держава. Програма передбачає компенсацію до 70% від вартості усіх ремонтних робіт.
Будинку майже... Читати далі
24/06/2021 - 12:13
23 червня у Володимир-Волинській міській раді відбулось засідання молодіжної ради, приурочене Дню молоді. Під час засідання члени молодіжної ради мали нагоду неформально поспілкуватись з міським головою Ігорем Пальонкою та його заступником Андрієм Гудимом за чашкою ароматної кави та висловити своє бачення щодо розвитку молодіжного середовища у громаді.
На «каву з міським головою» завітали 12 молодіжних активістів, котрі представляють різні громадські організації та учнівське самоврядування навчальних закладів міста. У кожного з них бу... Читати далі
24/06/2021 - 12:08
Володимирчани заборгували комунальному підприємству «Полігон» більше 900 тисяч гривень. Найбільший борг споживачів за послуги комунального підприємства – більше 12 тисяч гривень. Є також споживачі, які боргують більше 8 989 грн., більше 6 288 грн. Є і менші заборговані суми.
Про це інформують на фейсбук-сторінці комунального підприємства.
Як розповів директор комунального підприємства Володимир Собіпан, робота з боржниками КП «Полігон» проводиться постійно. – У процесі такої роботи виявляється, що серед боржників – далеко не найбідніш... Читати далі
24/06/2021 - 12:04
Біля входу на Лодомирське кладовище, на місці, де нещодавно прибрали смітники, жителі Володимира і далі продовжують складувати сміття. Просто на нову бруківку.
У ніч з 22-го на 23-тє червня сміття привезли потайки. Таким чином «дбайливі» володимирчани вичищають власні обійстя і створюють стихійні сміттєзвалища в центральній частині міста, – повідомляє КП “Полігон”.
Адміністрація та працівники комунального підприємства вкотре звертаються до жителів міста з проханням шанувати працю інших та складати сміття у спеціально відведених місцях... Читати далі
24/06/2021 - 12:01
У зв’язку з прийнятим депутатами рішенням про запуск процесу перейменування міста Володимира-Волинського виконавчий комітет міської ради пояснює, як зміна назви вплине на жителів громади.
Одне з питань, яке турбує мешканців Володимира-Волинського, – чи вплине зміна назви міста на процес оформлення і нарахування субсидій та інших соціальних виплат. Згідно роз’яснення, яке надало управління соціального захисту населення, перейменування не вплине на призначення виплат, – повідомляють на сайті міста.
Про зміну назви будуть повідомлені вс... Читати далі
24/06/2021 - 11:52
За сприяння народного депутата Ігоря Гузя цьогоріч із державного бюджету спрямували 130 000 гривень на виготовлення проектно-кошторисної документації, ескізного та технічного проектів ДЗОТу в Устилузькій громаді. Сам об’єкт вже на балансі громади.
Невдовзі на запрошення парламентаря на об’єкт приїдуть фахівці, які вивчать ситуацію і зможуть запропонувати план реалізації проекту, – йдеться на сторінці Ігоря Гузя у фейсбуці.
Також із головою громади Віктором Поліщуком зустрівся помічник нардепа, депутат Волинської обласної ради Андрій Б... Читати далі
24/06/2021 - 11:42
Не дивлячись на візит поліції та відсутність дозволів на проведення будівельних робіт від історико-культурного заповідника у приміщенні, де розміщується єпархія ПЦУ у Володимирі, продовжили проводити будівельні роботи. Фахівцями було видано припис про заборону проведення будь-яких будівельних робіт, а 23-го червня складено черговий акт: роботи знову проводили. На місце викликали поліцію. Інформує видання Буг.
Роботи на фасаді будівлі монастиря, що біля храму Різдва Христового, в якій розміщується місцева єпархія ПЦУ, продовжуються. Та... Читати далі
24/06/2021 - 11:38
Мешканці багатоповерхівки на вулиці Поліської Січі, 63 у Володимирі не знають, яких далі проблем очікувати від сусідки. «Проблеми» – м’яко сказано, жінка та її співмешканці, впевнені люди, загрожують їхньому житю та здоров’ю. Інформує видання Буг.
У квартирі на четвертому поверсі розвели притон, там вживали, впевнені люди, та навіть виготовляли наркотичні речовини, перетворили квартиру в склад сміття, займалися сексом на сходах будинку на очах у всіх, а 22-го червня вночі в квартирі ще й трапилася пожежа.
Добре, що дивні звуки з-за ст... Читати далі
24/06/2021 - 11:33
О першій годині ночі 23-го червня за київським відновив свою роботу пункт пропуску «Устилуг-Зосін», що неподалік Володимира. Пункт пропуску не працював повноцінно довгий час через карантинні обмеження, які не послабляла польська сторона. Інформує видання БУГ.
Відповідно, перетнути кордон до 23-го червня в пункті було неможливо. Ті, хто хотів потрапити на авто в Польщу, змушені були їхати на Ягодин або на Львівщину. Як розповідають водії, які першими захотіли перетнути кордон в Устилузі після відновлення роботи пункту, було незручно че... Читати далі
24/06/2021 - 11:27
Розшукали 23-річну Анастасію Романенко з Володимира.
Дівчина виходила з офісу у Володимирі і прямувала додому. Востаннє її телефон був у мережі в обід 19-го червня. Рідні звернулися за допомогою в розшуках до поліції, просили допомоги і у людей.
Востаннє дівчина виходила з дому одягнута в джинси та кофтину в клітинку червоного кольору без рукавів.
Дівчину розшукали, вона жива-здорова. Поліція дякує за сприяння в пошуках.
23/06/2021 - 11:34
В ході моніторингу соціальної мережі фейсбук працівники Володимир-Волинського РВП ГУНП у Волинській області щодо допису про можливе викрадення та розбещення батьком та його мачухою Надією малолітнього Матвія.
Лідерка Жіночого руху «За Майбутнє» Ірина Суслова у фейсбуці днями написала, що у Нововолинську батько викрав трирічного сина з будинку бабусі, а тепер дитину розбещують. Проти батька відкрито близько 20 кримінальних проваджень, однак дитину понад рік не можуть повернути рідній матері
У поліції повідомили, що інформацію зареєстру... Читати далі
23/06/2021 - 11:28
У Володимирі-Волинському малолітні хулігани подряпали фарбу на припаркованій автівці й зняли з коліс ковпаки.
Про це написала на своїй сторінці у фейсбуці депутатка Володимир-Волинської міськради Оксана Виваль, – інформує ІА “Конкурент”.
У вівторок, 22 червня, у Володимирі-Волинському діти з невідомої причини вирішили похуліганити й подерли нову фарбу на автомобілі, який був припаркований на стоянці, й зняли ковпаки з коліс. За словами депутатки, діти рухалися в напрямку центра міста по вулиці Луцькій, заходили в «Ірену».
«Може хто вп... Читати далі











