Вночі на 23 червня знову запрацював пункт пропуску «Устилуг-Зосін»

Вночі на 23 червня знову запрацював пункт пропуску «Устилуг-Зосін»
Вночі на 23 червня знову запрацював пункт пропуску «Устилуг-Зосін»

О першій годині ночі 23-го червня за київським відновив свою роботу пункт пропуску «Устилуг-Зосін», що неподалік Володимира. Пункт пропуску не працював повноцінно довгий час через карантинні обмеження, які не послабляла польська сторона. Інформує видання БУГ.
Відповідно, перетнути кордон до 23-го червня в пункті було неможливо. Ті, хто хотів потрапити на авто в Польщу, змушені були їхати на Ягодин або на Львівщину. Як розповідають водії, які першими захотіли перетнути кордон в Устилузі після відновлення роботи пункту, було незручно через додаткові кілометри та погані дороги, адже до Устилуга дорога найкраща.
Як розповіли у Держприкордонслужбі, відновили свою роботу автомобільні пункти пропуску «Зосин – Устилуг», «Долгобичув – Угринів» та «Кросценко – Смільниця». Зазначили, що Уряд України прийняв рішення щодо відновлення роботи усіх пунктів пропуску на кордоні з країнами ЄС ще 20-го травня 2020-го року. Не відновлювали роботу до цього часу саме на польській стороні.
Для того, щоб перетнути кордон, потрібно мати звичні документи (біометричний паспорт чи віза за запрошенням).
Як розповідають подорожуючі, якщо по приїзду до Польщі не зробити ПЛР-тест, то доведеться сидіти “карантин”. Також можна зробити швидкий тест на антиген, який коштує близько 120 злотих. Вакцинованих осіб при наявності документа, що посвідчує отримання повної вакцини, на карантин не відправляють.
Детальніше про всі ньюанси перетину кордону – на сайті ДПСУ.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: