Художники з Володимира презентували персональну виставку в Дубенському замку

Публікації

Художники з Володимира презентували персональну виставку в Дубенському замку
Художники з Володимира презентували персональну виставку в Дубенському замку

У Дубенському замку відбулася презентація персональної виставки «У пошуках гармонії»  Сергія і Тетяни Омельченків з міста Володимира-Волинського.  Майстри представили свій іконопис, живопис, текстиль, ляльки-мотанки та інші високохудожні вироби.
Сергій Омельченко продемонстрував присутнім власне відео процесу виготовлення ікон: від процесу підготовки основи, накладання левкасу на дошку, виконання живопису яєчною темперою, золочення і до лакування готового виробу.
Чимало ікон Сергій створив для кафедрального собору у Вінниці, Зимненського монастиря та Києво-Печерської лаври, Свято-Успенського кафедрального собору у Володимирі-Волинського.
Тетяна Омельченко представила свої ткані картини в техніці «гобелен». Її картини експонувались на обласних, всеукраїнських та міжнародних виставках. Крім текстилю, Тетяна творить у техніці олійного живопису та іконопису.
Роботи  цих професійних художників,  випускників Львівської академії мистецтв,  знаходяться у багатьох храмах, монастирях та приватних колекціях в Україні і за кордоном. Сергій і Тетяна – учасники численних виставок. Торік в Німеччині, в місті Zwickau (Цвікау), творче подружжя  організувало спільний виставковий проект «У пошуках гармонії» родини Омельченків.
Допомагали в організації виставки та підтримували творчий тандем Омельченків  у Дубно начальник відділу культури і туризму Роман Віслобоков, художники, учасники творчого об’єднання «Колорит» з Володимира-Волинського, друзі.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: