Для ремонту підвалу ТМО висадився трудовий десант людей різних професій, серед яких і художники міста

Для ремонту підвалу ТМО висадився трудовий десант людей різних професій, серед яких і художники міста
Для ремонту підвалу ТМО висадився трудовий десант людей різних професій, серед яких і художники міста

Мабуть, підвал Володимирської лікарні не знав ремонту ще з того року, як був збудований у місті новий медичний заклад. Це вже майже 40 років. Але нині, коли наші медики продовжують працювати у вкрай напруженій ситуації, а хворі можуть постраждати від вибухів і обстрілів, виникла потреба відремонтувати підвал. Саме сюди переносять важкохворих із терапевтичного, реанімаційного та хірургічного відділень.
Ідея створення трудового десанту належить відомому в місті художнику та ініціативній людині Ігорю Мацюку. 
-На третій день від початку війни надійшло прохання від лікарні допомогти в зашиванні вікон. Завдяки сучасним засобам комунікації, я зумів створити справжню команду, - розповідає Ігор Мацюк. – На це знадобилося буквально 15-20 хвилин. Я мобілізував колег, знайомих, усіх, хто був вільний. Словом, відгукнулися чоловіки, у яких руки ростуть із правильного місця і які можуть щось зробити. Ми зашили вікна, за 15 хвилин розвантажили величезну фуру плити. Перші дні були зайняті обшивкою вікон на 1-3 поверхах, бо лікарня переведена у госпіталь. Далі нас попросили відремонтувати підвал, адже важких хворих не пускають додому, а тому вони залишаються в лікарні, їх переводять у підвал. Завгосп та інженер забезпечили нас інструментами. Багато хто мав свої. Дуже допомагають підприємці, які торгують цвяхами, шурупами, фурнітурою, фарбами, пензлями. Буквально за тиждень ми вже зробили один коридор.  Довелося все заново перештукатурити, загіпсувати. І ось уже почали фарбувати. Нині спускаються деякі директиви щодо онлайн-уроків у художній школі. Виходить, я нічого не буду робити руками, а тільки сидіти за комп’ютером і вчити малювати. Це прибережемо для інших часів. Наука почекає. Я нині більше потрібен тут. Так думають і мої колеги. Хочу ще сказати, що люди, які люблять онлайн-навчання, уже виїхали за кордон або в села. А хтось має тут працювати?
У ремонті підвалу беруть участь люди різних професій, в основному будівельники, штукатури, електрики, художники. Окрім Ігоря Мацюка, трудяться Андрій Гарголь, Олександр Романчук, Сергій Омельченко, Олег Гудим. Долучився до трудового десанту і колишній директор художньої школи Адам Михалик. 
-По місту ходить багато людей, про яких складається враження, що їм нічого робити. А тут роботи вистачає, аби було бажання, - продовжує Ігор Мацюк. – Нехай долучаються. 
Нині через наш район і місто їде багато чоловіків, чиї руки дуже пригодяться в будь-якій сфері діяльності. Запрошуємо їх не залишатись осторонь. Справа знайдеться кожному, справа заради нашої перемоги!
Антоніна Булавіна, м. Володимир 
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: