Голова ОДА Юрій Погуляйко взяв участь у засіданні колегії головного управління Національної поліції

Голова ОДА Юрій Погуляйко взяв участь у засіданні колегії головного управління Національної поліції
Голова ОДА Юрій Погуляйко взяв участь у засіданні колегії головного управління Національної поліції

Голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко взяв участь у розширеному засіданні колегії головного управління Національної поліції в області сьогодні, 13 жовтня 2021 року.Долучився до роботи колегії й голова обласної ради Григорій Недопад.
Так, як повідомив начальник головного управління Національної поліції у Волинській області Юрій Крошко, через зміни в адміністративно-територіальному устрої Волинської області, зазнала змін й організаційно-штатна структура управління.
Зокрема, утворено 2 районні управління поліції (Луцьке та Ковельське районні управління) та 2 районні відділи поліції (Володимир-Волинський та Камінь-Каширський районні відділи), до складу яких увійшли 7 відділень поліції, 4 відділи  та 3 сектори поліцейської діяльності.
Як наголосив Юрій Крошко, при утворенні територіальних підрозділів поліції максимально врахували питання забезпечення належного рівня реагування на заяви і повідомлення та якісного надання поліцейський послуг населенню територіальних громад.
«Упродовж 9-ти місяців цього року робота новоутворених підрозділів поліції була спрямована на боротьбу із злочинністю, створення безпекового середовища, забезпечення охорони публічного порядку та безпеки громадян області, виконання інших завдань, визначених Національною поліцією», - зазначив начальник головного управління Національної поліції у Волинській області.
Говорячи мовою цифр, то для протидії злочинності в області розширили можливості використання систем відеоспостереження. Для прикладу, на сьогодні на території області розміщено 775 камер відеоспостереження, з яких 60 – розпізнають номерні знаки.
Окрім цього, за 9 місяців поточного року на лінію «102» надійшло близько 150 тис. дзвінків, з яких понад 121 тис. заяв та повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події.
Також з початку року до ЄРДР зареєстровано понад 7 тисяч кримінальних правопорушень. До слова, це на 3,6 % менше, ніж минулого року. Забезпечено розкриття майже 4,5 тис. або 64,1 % кримінальних правопорушень, як наслідок – Волинь входить у п’ятірку кращих по Україні та займає п’яте місце.
Загалом, за словами Юрія Крошко, завдяки змінам в організації оперативної роботи та покращенню діяльності документування правопорушень, зменшено кількість учинених злочинів проти власності, зокрема на 51 % незаконних заволодінь транспортними засобами, на 47 % розбоїв, на 37 % грабежів, на 20 % крадіжок.
Звучала інформація і про боротьбу з незаконним обігом зброї, і протидію незаконному обігу наркотиків, і про профілактику та протидію злочинності та домашньому насиллю.
Тож на завершення доповіді, керівник головного управління Національної поліції у Волинській області Юрій Крошко відзначив, що попри проведену роботу,правоохоронці чудово розуміють, що є ще над цим працювати та цілком до цього готові.
«З огляду на мій досвід роботи у правоохоронних органах, можу багато розповісти про дисципліну, законність і цю роботу, але напередодні великих свят: Дня захисників і захисниць, свята Покрови Пресвятої Богородиці і Дня козацтва бажаю вам і вашим родинам міцного-міцного здоров’я і Божої благодаті. Працюйте та удосконалюйтесь й надалі. Дякую за роботу», - сказав голова ОДА Юрій Погуляйко.
До слова, з нагоди Дня захисників і захисниць України працівників головного управління Національної поліції у Волинській області відзначено Подяками голови обласної державної адміністрації, які буде вручено днями.
Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: