Голова Волинської ОДА інспектував Центри вакцинації у Володимирі-Волинському і Нововолинську

Голова Волинської ОДА інспектував Центри вакцинації у Володимирі-Волинському і Нововолинську
Голова Волинської ОДА інспектував Центри вакцинації у Володимирі-Волинському і Нововолинську

Пандемія Covid-19 змусила  змінити роботу  усіх лікувальних закладів: у їх складі з`явилися нові підрозділи -  Центри вакцинування. Справа потрібна і помічна в плані всеохоплення вакцинуванням чим більшої кількості населення від цієї недуги. На Волині створено 5 таких центрів: у Луцьку, Володимирі-Волинському, Камені-Каширському, Ковелі і Нововолинську. У Володимирі-Волинському центр запрацював 26 червня цього року.
Днями голова Волинської обласної державної адміністрації Юрій Погуляйко разом з головою Володимир-Волинської районної державної адміністрації  Юрієм Лобачем здійснив справжню інспекцію такого центру у Володимирі-Волинському. Без попередження очільник області навідався до медичного закладу, де мав випадкові зустрічі з пацієнтами, які очікували на вакцинацію. Також відбулася імпровізована зустріч з медиками Центру вакцинації, на якій розмовляли про організацію щеплень і про проблеми, які виникають в ході її проведення. Загалом представник  найвищої виконавчої влади на Волині залишився задоволеним роботою цього центру у Володимирі-Волинському.
Далі керівник області поїхав з цією ж метою до Нововолинська.
Центр вакцинації у Володимиирі-Волинському працює щоденно з 10 до 15 години. Отримати довідку з питань вакцинації, записатися на вакцинацію можна у свого сімейного лікаря, а також за телефонами: 3-51-56, 0637549207, 0960898122. У наявності є вакцини CoronaVac, Pfizer-BioNTech, Moderna, а також для ревакцинації - вакцина AstraZeneca.
Станом на 3 серпня 2021 року першу дозу вакцини отримали 4785 осіб, другу - 2788 осіб. Також не зафіксовано жодного випадку захворювання на COVID-19 штаму “Delta”, від початку пандемії захворіло 4280 осіб (із них 74 смертельні випадки).
Ірина Ліщук, начальник з питань охорони здоров’я виконкому Володимир-Волинської міської ради
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: