У Полтаві перекинувся човен - загинули працівники ОДА

У Полтаві перекинувся човен - загинули працівники ОДА
У Полтаві перекинувся човен - загинули працівники ОДА

12 квітня у річці Ворскла водолази продовжують шукати чоловіка з човна, який перекинувся напередодні увечері. Тіла ще двох знайшли того ж дня, повідомили в обласному управлінні ДСНС, передає Суспільне.
UPD: 12 квітня стало відомо, що загинули працівники Полтавської ОДА. Про це повідомив перший заступник голови ОДА Дмитро Лунін: «Сумна звістка нас спіткала вчора (11 квітня – ред.). На річці Ворскла загинули три особи. На жаль, серед яких були двоє дійсних працівників ОДА, один колишній. Висловлюємо співчуття рідним та близьким».
Пошуки у Вакуленцях, що в межах Полтави, поновили від 7:00. Працюють надзвичайники та водолази. Чоловік, якого розшукують, та ще двоє людей пересувалися Ворсклою на човні й перекинулися.
Повідомлення про це полтавські рятувальники отримали 11 квітня близько 16:20 від місцевого жителя, каже речниця рятувальників Полтавщини Світлана Рибалко.
Протягом двох годин після виклику у Вакуленцях із води дістали тіла двох чоловіків. Одного з них виявили на мілині, а іншого – на дні дамби. Третього до темряви знайти не змогли, тому роботи призупинили.
За словами речниці, уночі пошуки проводити небезпечно, тому відновили їх зранку, коли стало світло. Чи це були рибалки, чи чоловіки просто відпочивали – встановлюють, каже речниця.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: