До Кабміну увірвався чоловік з гранатою і погрожував влаштувати вибух

До Кабміну увірвався чоловік з гранатою і погрожував влаштувати вибух
До Кабміну увірвався чоловік з гранатою і погрожував влаштувати вибух

У середу, 4 серпня, в Києві чоловік увірвався в будівлю Кабінету міністрів України разом з гранатою. Він загрожує підірвати себе.
Про це повідомили джерела OBOZREVATEL в Національній поліції України.
На місце інциденту вже виїхали правоохоронці. Нині спецзагони готує штурм адміністративної будівлі.
Джерело в Кабміні повідомило OBOZREVATEL, що працівникам заборонили покидати приміщення. Також з власних джерел нам стало відомо, що рано вранці тут біля одного з робітників входів вперше з’явився намет з протестанта.
“Сьогодні рано вранці саме під 6-м під’їздом якийсь чоловік поставив намет стоп-корупція. Може це і не пов’язане. 6-й під’їзд – це робочий вхід, про нього ніхто не знає взагалі, крім співробітників КМУ. Скільки працюю, ніколи тут не ставили намети. І тепер саме та людина, яка поставила намет, почав транслювати цього недотерориста з відео. Але може це збіг “, – розповіла співробітниця Кабміну.
Попередньо відомо, що чоловіка, який намагається увірватися в будівлю Кабміну звати Володимир. Він нібито служив в АТО.
Володимир Прохнич погрожував влаштувати вибух в Кабміні.
В Національній поліції України зазначили, що у Києві введена спеціальна поліцейська операція. На даний час із чоловіком проводяться перемовини.
Через спецоперацію біля Кабміну перекрито рух вулицею Грушевського (від Паркової дороги до Шовковичної) та вулицю Садову.
Близько 11:20 чоловіка затримали.
Як повідомляв OBOZREVATEL, 23 квітня в Києві тимчасово обмежували роботу Центрального і Південного залізничних вокзалів з повідомленням про нібито їх мінування.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: