В Україні можуть ввести повний локдаун з 20 грудня

В Україні можуть ввести повний локдаун з 20 грудня
В Україні можуть ввести повний локдаун з 20 грудня

Кабінет міністрів та Офіс президента розглядають два варіанти запровадження локдауну у період новорічних свят через поширення захворюваності на COVID-19. Який сценарій обере влада, залежить від темпів поширення СOVID-19 і завантаженості медичної системи

«Варіант локдауну дійсно обговорюється зараз в Кабміні і Офісі президента. Поки розглядається два варіанти в залежності від того, якою буде статистика захворюваності. У «лайтовому» варіанті нам запропонують локдаун після Нового року, на три тижні, якраз на час новорічних канікул», — сказав співрозмовник Суспільного.

Але, якщо кількість нових випадків буде рости, локдаун може бути введений вже з 20 грудня і тоді він захопить новорічні свята.

Співрозмовник зазначив, що нині відсоток заповнюваності лікарень коливається по Україні, у середньому, в межах 50%, але якщо він буде досягати 80%, система охорони здоров'я може не витримати.

«І тоді настане те, про що говорив Степанов вибіркова госпіталізація і медичний колапс. Варіанти локдауну поки лише опрацьовуються, можливо, транспортне сполучення зупинятися не буде», — додали в ОПУ.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: