Активісти хочуть навести благоустрій на ставку села Милятин

Публікації

Активісти хочуть навести благоустрій на ставку села Милятин
Активісти хочуть навести благоустрій на ставку села Милятин

У Павлівській громаді місцеві активісти прагнуть навести лад на місцевій водоймі і прилеглій до неї території, аби мешканці у вільний час могли там відпочити. Ініціативу людей підтримало керівництво громади, інформує «БУГ».
Жителі села Милятин мають намір створити доступну для всіх відпочинкову зону на місцевій водоймі. У планах почистити дно ставка, зарибнити його та навести благоустрій на прилеглій території: вирізати чагарники й вирубати самосів, обладнати місця для риболовлі й побудувати кілька альтанок.
Ідею активістів підтримали голова громади Андрій Сапожник, староста села Валентин Ілов та депутат облради Андрій Бокоч.
Як зазначив очільник Павлівської громади, він охоче підтримав бажання облагородити ставок у Милятині, адже справа дійсно хороша, бо ж люди матимуть місцину для відпочинку в рідному селі. Однак, за його словами, насамперед потрібно виготовити всю необхідну технічну й правовстановлюючу документацію. І тільки після цього братися за благоустрій водойми.
Посприяти в наведенні благоустрою ставка пообіцяв і Андрій Бокоч. Він разом з активістами та керівниками громади оглянув водойму і окреслив завдання, які перед ними стоять. Щоправда, залучити кошти для благоустрою цієї водойми, за його словами, вдасться найімовірніше вже наступного року,  адже для початку потрібно виготовити проєктно-кошторисну документацію.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: