Зимові канікули у школах громади, проблеми з платіжками за газ, концерти без масок – про це міський голова розмовляв із журналістами

Зимові канікули у школах громади, проблеми з платіжками за газ, концерти без масок – про це міський голова розмовляв із журналістами
Зимові канікули у школах громади, проблеми з платіжками за газ, концерти без масок – про це міський голова розмовляв із журналістами

Запрацюють різдвяні ярмарки
Після тривалої перерви в місті запрацюють різдвяні ярмарки. Профільний спеціаліст міської ради вів із цього питання перемовини з деякими підприємцями. Торгові ятки працюватимуть біля КМЦ. Згідно з планом реконструкції площі, у майбутньому буде облаштована ділянка для проведення торгових заходів.
У яких судових справах задіяна міська рада
Як повідомив міський голова, нині на розгляді судова справа щодо виділення в межах села Орані земельних ділянок для 13 учасників бойових дій. Є й інші справи, у яких бере участь міська рада. Щодо резонансної справи колишньої очільниці відділу охорони здоров’я, то є відповідна ухвала суду, а поки що розглядається питання про подання чи неподання апеляції.
Коли розпочнуться зимові канікули у школярів
За попередньою інформацією, зимові канікули у навчальних закладах почнуться неоднаково. Рішення прийматиме дирекція шкіл. Найближчим часом  буде подана остаточна інформація від керівників цих закладів. 
Глядачі на концертах були без масок
Мешканців міста обурив той факт, що нещодавно в КМЦ, де відбувся концерт молодіжного гурту, частина глядачів була без масок. Міський голова пояснив, що слідкувати за дотриманням карантинних вимог повинен організатор заходу. Можна викликати поліцію, яка складе протоколи на порушників маскового режиму. Очільник міста закликає всіх громадян виявляти свідомість. Наявність вакцинації не звільняє від дотримання правил карантинного режиму.
Чи буде аптека на вулиці Устилузькій
Іде до завершення облаштування аптеки в селищі цукрового заводу. Такої ж аптеки очікують на вулиці Устилузькій. Міський голова вів перемовини із трьома представниками аптечних мереж міста, які повідомили, що на Устилузькій вулиці немає відповідного приміщення для облаштування аптеки.
Володимирські муніципали очікують на автошляховик
Як відомо, нововолинська муніципальна варта отримала за кошти соцеконому автошляховик. Щодо володимирських муніципалів, то Ігор Пальонка підіймав питання перед народним депутатом. Оскільки територія діяльності муніципальної варти збільшилась, тому що вони обслуговують і сільську місцевість, такий транспорт їм просто необхідний. Є перспектива, що такий автомобіль наші муніципали отримають наступного року.
Скарг на платіжки за газ стало менше
Міський голова зазначив, що в порівнянні з минулим роком зменшилася кількість скарг жителів на нарахування оплати за використання газу. Працівники управління газового господарства стали ввічливішими, тактовнішими і лояльнішими щодо своїх клієнтів. Проте фантастичні борги все-таки з’являються невідомо звідки. Найчастіше це пояснюють збоями комп’ютерної системи. Ігор Пальонка вважає, що керівництво газового управління повинне надати широку загальну інформацію стосовно цієї  проблеми. 
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: