Завершився ремонт лінії вуличного освітлення вулиці Ковельської

9 жовтня у Володимирі-Волинському завершили ремонт мереж зовнішнього освітлення на вулиці Ковельській.

Повідомляє сайт Володимир-Волинської міської ради.

Роботи проводили в рамках ремонту ділянки дороги від кільця до залізничної колії протяжністю 1 кілометр 200 метрів. Бригада фахівців демонтувала застарілу зношену мережу та проклала оновлені кабелі живлення.

    “Попередньо там стояли старі бетонні опори, з яких обсипався бетон і які фактично трималися тільки за рахунок арматури. Після демонтажу мереж працівники поклали 1 кілометр 100 метрів кабелю, встановили 26 сучасних оцинкованих опор. Вони більш стійкі до корозії, а тому не потребують постійного захисту.

    Під час нанесення розмітки додатково облаштують 4 пішохідні переходи, які освітлюватимуться, тому що на них буде спрямовано струмінь світла. До ремонту там був лише 1 перехід поблизу Юріївської церкви”, – зазначив начальник управління житлово-комунального господарства і будівництва виконавчого комітету міської ради Віктор Фіщук.

До зазначеної лінії вуличного освітлення приєднані військові містечка, тому через проведення ремонтних робіт вулиці Поліської Січі та Академіка Глушкова не освітлювалися у вечірній час. Мешканці, які терпіли тимчасові незручності через ремонт, нарешті зможуть побачити результат робіт.

    “Сьогодні ми зробили пробне увімкнення і якщо все буде добре, то ввечері лінія працюватиме. Після освітлення дорожники робитимуть стоянки для автомоблів працівників військових частин з правої та лівої сторін”, – додав Віктор Фіщук.

Розділ новин: 
Теги: 

Коментарі

Схожі новини: