Загинули захисники з Володимирщини під час боротьби з російськими окупантами

Загинули захисники з Володимирщини під час боротьби з російськими окупантами
Загинули захисники з Володимирщини під час боротьби з російськими окупантами

12 березня у Володимирі відбулося прощання зі старшим солдатом Артемом Єгиазаряном, який загинув, мужньо захищаючи рідну землю від ворога. На похорон до церкви Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії прийшли рідні, близькі, друзі загиблого, а також представники місцевої влади та жителі громади. Про це повідомили на сторінці Володимир-Волинської громади.
Артем Єгиазарян народився 14 квітня 1984 року. Закінчив Володимир-Волинську ЗОШ №2, навчався у Вищому професійному училищі на електрика. Останнім часом працював водієм, а перед цим були роки служби у правоохоронних органах. 
Із перших днів війни, ні на мить не вагаючись, Артем призвався до лав ЗСУ, аби захистити Батьківщину зі зброєю в руках від російської орди. 8 березня життя старшого солдата-стрільця обірвалося внаслідок поранень, які він отримав у бою.
Друзі та однокласники загиблого Героя згадують його як добру людину, якій було притаманне загострене почуття справедливості, адже з дитинства, яке у нього було досить непростим, бо ріс без батька, Артем завжди вступався за слабших, ділився з близькими останнім.
У бійця залишились дружина та двоє дітей: донька від першого шлюбу та син, якого виховував як власного.
Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким загиблого. Нехай спочиває з миром Герой, чий подвиг ми ніколи не забудемо!
Костянтин Мрочко, житель Благодатного, поклав своє життя заради свободи нашої України. Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив нововолинський міський голова Борис Карпус.
38-річний солдат загинув у селі Макарів Київської області під час боротьби з російськими окупантами. Служив у 14-й окремій механізованій бригаді імені князя Романа Великого.
Указом Президента солдату Костянтину Мрочку присвоєно звання «Герой України» посмертно, а також його нагороджено орденом «Золота зірка».
«Схиляємо голову у скорботі за мужнім та відданим сином свої землі. Нестерпний біль, коли ми втрачаємо наших захисників. Зараз найбільше, що ми можемо зробити для нього, – провести молитвою і віддати почесті як Герою! Співчуття родині загиблого… Слава Герою!» – йдеться у дописі міського голови.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: