Загиблі побратими і з вічності оберігають Україну

Загиблі побратими і з вічності оберігають Україну
Загиблі побратими і з вічності оберігають Україну

29 серпня – День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Для відзначення дня пам’яті та героїзму загиблих захисників було обрано саме цю дату, оскільки її приурочено до трагічних  подій на сході України, коли під час Іловайської операції українська армія зазнала найбільших втрат. Багато побратимів із 51-ї окремої механізованої бригади забрав у нас пекельний серпень 2014 року… Саме 29 серпня загинув і старший прапорщик Сергій Смірнов…
Аби вшанувати пам’ять наших полеглих побратимів, у Володимирі-Волинському зібралися військовослужбовці, ветерани, представники влади та містяни. Капелани бригади отці Ігор та Юрій відслужили заупокійний молебень за всіма воїнами, які віддали життя, захищаючи Україну, прозвучав Гімн України у виконанні військового оркестру 14-ї ОМБр, пролунав військовий салют. Учасники поминальних заходів поклали квіти до меморіальної дошки загиблим захисникам України.
Пам’ятаймо, за кого і за що вони загинули… Пам’ятаймо про ціну, яку вони заплатили, щоб мирні українські міста та села не бачили війни зблизька, щоб наступні покоління українців були українцями! Віримо, що побратими, які загинули за нашу Батьківщину в російсько-українській війні, направляють нашу руку в бою, щоб зброя била точно в ціль! Ворогам не прощай! Нехай умиються кров’ю!  
Спочивайте з миром, браття! І допомагайте нам із Небесного війська…
Пресслужба 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: