За три місяці 2021 року державний кордон перетнуло значно менше осіб

Публікації

За три місяці 2021 року державний кордон перетнуло значно менше осіб
За три місяці 2021 року державний кордон перетнуло значно менше осіб

За І-й квартал 2021 року державний кордон в пунктах пропуску Західного регіонального управління перетнули 3 мільйони 140 тисяч осіб.
Це у 2,5 рази менше, ніж за аналогічний період 2020, коли прикордонники оформили понад 7 мільйонів 970 тисяч осіб, інформують на сторінці Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон у фейсбуці.
Також, зменшилася кількість і транспортних засобів, які перетинають кордон.
За статистикою, у січні-березні поточного року через державний кордон України прослідували 1 мільйон 139 тисяч транспортних засобів. У аналогічному періоді 2020 кордон перетнули понад 1,91 мільйона одиниць транспорту. Таким чином, інтенсивність транспортного потоку зменшилася майже у 1,7 разу.
За показниками минулого тижня середньодобовий потік через кордон становить майже 31 тисячу осіб і понад 11 тисяч одиниць транспорту.
Прикордонники наголошують, що вищеподана інформація про кількість людей і транспорту, які перетнули західний кордон, охоплює пункти пропуску з країнами ЄС, Білоруссю (в межах Волинської області) та Молдовою (в межах Чернівецької області).
Прикордонники нагадують, що обрати місце для перетину державного кордону України (пункт пропуску чи пункт контролю), дізнатися його категорію, вид сполучення, режим функціонування та деяку іншу інформацію можна за допомогою ІНТЕРАКТИВНОЇ МАПИ ПУНКТІВ ПРОПУСКУ/КПВВ
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: