Через Устилуг намагалися провезти БАДи вартістю 280 тисяч гривень

Через Устилуг намагалися провезти БАДи вартістю 280 тисяч гривень
Через Устилуг намагалися провезти БАДи вартістю 280 тисяч гривень

Днями у пункті пропуску «Устилуг» з багажника авто киянина митники вилучили 378 банок біологічно активних добавок орієнтовною вартістю 280 тисяч гривень.
Для руху свого авто він обрав “зелений коридор”, чим заявив, що не переміщує через кордон товарів, які підлягають декларуванню або обмежені до ввезення, повідомляє пресслужба Волинської митниці.
Щодо чоловіка склали протокол про порушення митних правил за ознаками частини 3 статті 471 Митного кодексу. Недекларування громадянами товарів, що підпадають під встановлені законодавством заборони та/або обмеження, тягне за собою накладення штрафу у розмірі трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією таких товарів або без такої.
Відповідно до статті 378 Митного кодексу та Постанови Кабміну № 434 від 21 травня 2012 року громадяни можуть ввозити на митну територію України харчові продукти для власного споживання на загальну суму, яка не перевищує еквівалент 200 євро на одну особу. Щодо обсягів, товар можна ввозити не більше, ніж 1 упаковку виробника на особу або загальною масою, яка не перевищує 2 кг кожного найменування. Під час ввезення громадянами харчових продуктів здійснюється їх декларування.
Остаточні рішення у справі невдовзі прийматиме суд.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: