За партами шкіл Володимирщини – велика армія здобувачів знань

Публікації

За партами шкіл Володимирщини – велика армія здобувачів знань
За партами шкіл Володимирщини – велика армія здобувачів знань

Стартував навчальний рік. Школи привітно відчинили двері як для постійних учнів, так і для першокласників. З усією серйозністю приступили до навчання майбутні випускники. Скільки ж учнів сьогодні навчається у школах громад Володимира-Волинського?
Задля цього ми звернулися до ведучих спеціалістів та консультантів Володимир-Волинської, Зимнівської та Оваднівської об’єднаних територіальних громад. 
За інформацією Володимир-Волинського управління освіти, учнівська армія Володимир-Волинської громади становить у цілому 4841 школяра. Із них – 507 першокласників, 185 учнів навчаються в 11-х класах. 1233 дошкільнят відвідують заклади дошкільної освіти. 
1027 учнів сіли за парти у Зимнівській ОТГ. 102 першокласники переступили поріг школи, яка стане для них другою домівкою. 46 школярів 11-х класів готуватимуться до отримання атестатів. У дитячих садках громади проводять свій час і одночасно здобувають знання 136 дошкільнят. Про це редакцію повідомила очільниця гуманітарного відділу Зимнівської сільської ради Олена Гус.
Трішки здивувало нас повідомлення про те, що у школах великої Оваднівської ОТГ цього року сіли за парти 664 учні. Уперше переступили шкільний поріг 63 першокласники.  Шість  дошкільних навчальних закладів громади відвідують 142 дитини. Нагадаємо, що на території громади діють три гімназії: у селах Верба, Галинівка та Овлочин. Цією інформацією з нами поділився заступник сільського голови Оваднівської громади Іван Юрик. 
Отже, за партами шкіл Володимирщини велика армія здобувачів знань. Школи підготовлені до навчання, забезпечені підручниками, навчальним обладнанням. 
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: