З освітленням, пішохідною доріжкою та автопавільйонами: ремонтують дорогу Війниця – Локачі

З освітленням, пішохідною доріжкою та автопавільйонами: ремонтують дорогу Війниця – Локачі
З освітленням, пішохідною доріжкою та автопавільйонами: ремонтують дорогу Війниця – Локачі

Стартував довгоочікуваний ремонт на ділянці Війниця – Локачі територіальної автомобільної дороги Т-03-11 Р-14/ - Седлище – Камінь-Каширський – Ковель – /М-19/ – Колодяжне – Локачі – /Н-17/ протяжністю 5,5 кілометрів.
18 жовтня на автошляху у Війниці підрядник приступив до фрезерування зношеного дорожнього покриття, дорожня техніка рухається в напрямку колишнього райцентру, повідомляють у Службі автомобільних доріг у Волинській області.
Цьогоріч планують влаштувати вирівнюючий шар асфальту, фінішне асфальтування проведуть наступного року.
По завершенню всього комплексу ремонтних робіт населеними пунктами Війниця, Павловичі, Михайлівка та Крухиничі пролягатиме якісна освітлена дорога з відновленим покриттям, розміткою та дорожніми знаками, заасфальтованими з’їздами і в’їздами в двори.
Стане ця ділянка шляху комфортною і для пішоходів, адже проєктом передбачено уздовж усієї ділянки з лівого боку прокласти пішохідну доріжку, відокремлену від проїзної частини бар’єрним огородженням. А ще відремонтують наявні автопавільйони, а також з’явиться один новий.
Ремонтні роботи проводить підрядне підприємство ТзОВ «Автомагістраль-Південь».
Рух транспорту ділянкою Війниця – Локачі частково обмежується і здійснюється в реверсному режимі.
03-11 – одна з найдовших доріг державного значення Волині. Вона пролягає територією шести колишніх адміністративних районів: Любешівського, Камінь-Каширського, Ковельського, Турійського, Локачинського та Горохівського. Загальна протяжність – понад 184 кілометри. Служба автомобільних доріг у Волинській області опікується 162 кілометрами.
Цьогоріч ремонтують майже 22 км цієї дороги.
Окрім ділянки Війниця – Локачі, дорожники працюють на 16-кілометровому відтинку Привітне – Скобелка, тут проводяться роботи з влаштування верхнього шару.
Амбітний план 2021 року – відновити понад 195 кілометрів автошляхів державного значення на Волині – реалізовується.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: