З 95-літнім ювілеєм привітали жителя Володимира-Волинського

Публікації

З 95-літнім ювілеєм привітали жителя Володимира-Волинського
З 95-літнім ювілеєм привітали жителя Володимира-Волинського

20-го жовтня житель Володимира-Волинського Іван Колтиков відзначив 95-літній ювілей.  
З цієї нагоди заступник міського голови Андрій Гудим завітав до ювіляра, аби привітати його, вручивши подяку міського голови та грошову допомогу.
Від щирого серця прошу прийняти привітання в честь ювілею міцності і сили, з 95-річчям Вас. Бажаю, щоб не забувались приємні моменти життя і на душі ставало тепло. Бажаю, щоб шлях Ваш був легким, щоб в будинку завжди панувало щастя. Міцного здоров’я, енергії і бадьорості!
Долучились до привітань начальник управління соціальної політики Наталія Голюк, завідувачка відділення соціальної допомоги вдома Галина Локтіонова, соціальні працівники та представники Володимир-Волинської міської організації інвалідів. Гості побажали ювілярові міцного здоров’я та життєвої наснаги.
Іван Колтиков є ветераном війни, нагороджений багатьма орденами та відзнаками, у післявоєнний час разом з дружиною переїхав у Володимир-Волинський. Рідні ювіляра зауважили, що мабуть через такий скрутний життєвий шлях, а також активний спосіб життя дідусь і зміг досягти солідного віку.
Попри поважний вік Іван Борисович не втрачає жаги  до життя, щиро посміхається та радіє ясним дням. Хоч і має довгожитель проблеми зі слухом, проте і досі читає місцеву пресу, полюбляє солоденьке, вправно порається у городі, щороку садить помідори, картоплю та інші культури.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: